Zobrazit obsah

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Facebook

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Po polsku

Obsah

Výlety

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž
první předchozí
ze 6
poslední

#

Aktivní dovolená - mutace

Liberecký kraj nabízí skutečně široké možnosti pro trávení aktivní dovolené. Ať už jste příznivcem turistiky, cykloturistiky, lyžování, nebo máte rádi aktivity, které Vám zvednou hladinu adrenalinu, určitě si u nás přijdete na své.

#

Až na vrchol Paličníku

Málokterý z jizerskohorských vrcholů by se mohl s Paličníkem rovnocenně utkat v pomyslné soutěži krásy. Paličník je zkrátka ten nejkrásnější. Jedná se o vyhlídkový skalní útes na západním úbočí krátkého hřbetu Klínového vrchu o nadmořské výšce 944 m, nacházejícím se mezi údolími Hájeného potoka a říčky Smědé nad obcí Bílý Potok. Ve zdejší oblasti je jednoznačnou dominantou a pro vás, turisté a návštěvníci Jizerských hor, je skvělým tipem, jak prožít hezké výletní odpoledne.

#

Bedřichovská přehrada

Pěší výlet z Bedřichova na Novou Louku a přehradu na Černé Nise.

#

Bedřichovské výhledy

Bedřichov je jednou z nejhezčích a nejmalebnějších obcí v Jizerských horách. Jezdí sem rádi sportovci, výletníci, horští turisté i rodiny s dětmi, a všichni obdivují zdejší přírodní krásy. A abyste poznali Bedřichov se všemi zajímavostmi, které k němu patří, vznikly tu v roce 2012 zcela nové turistické okruhy s názvem Bedřichovské výhledy. Vyberte si jeden z nich a udělejte si hezký výlet, který vám zajistí propojení těch nejzajímavějších míst tohoto rekreačního střediska.

#

Benfit program 08 - mutace

Benfit program 08 - mutace

#

Bobová dráha Janov - jedinečný zážitek pro každého

Vyzkoušejte skvělou atrakci a užijte si vzrušující zážitek z jízdy. Bobová dráha je vhodná pro návštěvníky všech věkových kategorií - zvládnou ji i nejmenší děti, které mohou jezdit samostatně, nebo v doprovodu rodičů. Skvělá samoobslužná restaurace a dětský koutek činí z bobové dráhy zajímavý celoroční cíl rodinných nebo školních výletů.

#

Bobová dráha Janov - jedinečný zážitek pro každého - mutace

Bobová dráha Janov - jedinečný zážitek pro každého - mutace

#

Botanická zahrada Liberec - moderní areál s dlouhou historií

Liberecká botanická zahrada je nejstarší v České republice. Díky rekonstrukci, která proběhla v letech 1995 - 2000, je ale velmi moderním areálem, který nabízí atraktivní podívanou pro návštěvníky všech věkových kategorií.

#

Brána do Jizerek

Výlet na kole na sobotní odpoledne v okolí Jablonce nad Nisou v délce 8,3 km.

#

Centrum Babylon – jeden den nestačí!

CENTRUM BABYLON je unikátní kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. U zrodu jedinečného projektu v České republice byla myšlenka využít prostory staré továrny a vytvořit centrum zábavy pro celou rodinu. A tak postupně vzniklo nákupní městečko plné malých obchůdků, lunapark s kolotoči, autíčky i divokým býkem, kavárna Královská zahrada, první místa, která návštěvníci mohou navštívit.

#

Centrum Babylon Liberec - mutace

The Centrum Babylon is the largest indoor entertainment park and hotel complex in the Czech Republic. It offers exceptional entertainment and relaxation for the whole family, in every kind of weather, all year round.

#

Císařský kámen

Pěší výlet z Liberce na dřevěnou rozhlednu na Císařském kameni.

#

Cyklotrasa Jizerka - mutace

Cyklotrasa Jizerka - mutace

#

Černostudničním hřebenem na Terezínku - mutace

Černostudničním hřebenem na Terezínku - mutace

#

Do romantického frýdlantského výběžku

Na severní straně Jizerských hor se skrývá několik mimořádných památek, především hrad a zámek Frýdlant, dále poutní chrám v Hejnicích, pěkné jsou i stavby lidové architektury. Z řady míst vedou značené trasy do nejdivočejších Jizerek. Navštivte tento půvabný a trochu odlehlejší kout, zvláště mimo sezónu.

#

Do údolí Černé Desné za vodopády

Při putování Jizerskými horami byste neměli vynechat výlet za vodopády na říčce Černá Desná, které se pro svůj půvab a krásu staly o letošních letních prázdninách novou přírodní památkou.

#

Do ZOO za bílými tygry

Vydejte se do liberecké ZOO za mláďaty bílého tygra, která se zde v letošním létě narodila. Kromě nich zde samozřejmě uvidíte i řadu dalších zajímavých zvířat.

#

Exkurze do libereckého podzemí

Pokud chcete zažít výlet poněkud netradiční a plný zajímavostí, tak vám doporučujeme navštívit liberecké podzemí, kde se nachází stálá výstava věnovaná historii i současnosti civilní ochrany. Největší liberecký kryt se nachází přímo pod Sokolovským náměstím. Prohlídky jsou možné pouze každou 1. sobotu v měsíci.

#

Hraběcí východní okruh

Výlet na kole kolem Tanvaldského Špičáku.

#

Hraniční okruh

Dlouhý výlet na kole s malým převýšením po Frýdlantském výběžku.

#

Hurá na Jizerskou magistrálu!

Běžkaři si výskají, konečně se dočkali. Přišla zima veliká a každý na Jizerskou magistrálu honem utíká. Proto také neváhejte a běžky rychle popadněte. Přes 180 km upravených běžeckých tratí na vás čeká, zkrátka stopa krásná a daleká.

#

iQLANDIA připomíná 2. světovou válku interaktivní výstavou i s náletem bombardérů

Kulaté sedmdesáté výročí od konce druhé světové války si připomíná i liberecké science centrum iQLANDIA autenticky pojatou výstavou Tajné zbraně druhé světové války. Návštěvníci tak prožijí simulovaný nálet bombardérů nebo si budou moci zastřílet z obávané pancéřové pěsti. Otevření expozice je naplánováno na začátek prázdnin.

Jablonecko-libereckým okruhem

Vydejte se na výlet přes dvě sousední města.

#

Ještědské pláně

Pěší výlet na Ještěd.

#

Jizerská magistrála

Jizerská lyžařská magistrála nabízí přes 180 km upravovaných běžeckých tratí.

Jizerskohorské bučiny

Trasa je určená pouze pro pěší turistiku. Na trase se nachází celá řada pozoruhodných skalních masivů, věží a skalních vyhlídek. Naleznete ji v severozápadní části Jizerskohorských bučin ve stejnojmenné národní přírodní rezervaci patřící nejenom k nejcennějším, ale také nejkrásnějším částem Jizerských hor.

#

Josefodolská

Výlet na kole přes rozhlednu Královka, Josefův Důl, Mariánskohorské boudy, Kneipu i expozici sklářství na Kristiánově.

#

K rozvodí moří

Výlet na kole, pro náročné, z Liberce přes Oldřichov v Hájích, Hřebínek a Novou Louku.

#

Kolem Černostudničního hřbetu

Výlet na kole kolem pramene Nisy a kozí farmy na Pěnčíně.

#

Kolem Holubníku

Výlet na kole přes Novou Louku, Hřebínek, vyhlídku na Frýdlantsko z Krásné Máří, Čihadla a Kristiánov.

první předchozí
ze 6
poslední