Koupí kávy přispějte na ochranu přírody!

Spojte příjemné s užitečným a odvezte si z Jizerek kávu, jejíž koupí přispějete na ochranu přírody Jizerských hor.

Jizerky ve spolupráci s libereckou pražírnou Nordbeans, Jizersko-ještědským horským spolkem a Jizerskou magistrálou uvedly do prodeje Kávu Jizerky.


Kávu Jizerky je možné zakoupit v DOK, Sweet City, některých informačních centrech v Jizerkách a také přímo u Turistického regionu Jizerské hory

Káva se na všech místech prodává za jednotnou cenu 240 Kč a vždy 40 Kč z této částky podpoříte ochranu přírody Jizerských hor. Vybraná částka bude určena k úpravám rašelinišť, značení rezervací, kosení biologicky cenných luk a dalším záslužným aktivitám.


Udělejte radost sobě, nebo darujte svému blízkému brazilskou kávu, ve které se snoubí čokoládové a oříškové chutě s jemnými tóny peckového ovoce. Požitek ze šálku kávy bude daleko větší, když jej budete popíjet s pocitem, že jste přispěli na dobrou věc!


Pokud máte zájem zakoupit si kávu Jizerky, můžete nás kontaktovat na e-mailu: info@jizerky.cz, nebo přes sociální sítě VisitJizerky.


Chcete si z Jizerek odvézt něco opravdu originálního? Podívejte se, co jsme si pro vás připravili. www.jizerky.cz/darkyzjizerek

Bedřichov