T-mobile Olympijský běh

Olympijský běh, autor: Jaroslav Tomášek
Pořadatel: OBEC BEDŘICHOV
Místo konání:

Stadion Bedřichov Bedřichov, Bedřichov, 468 12, Zobrazit na mapě

Datum konání: 22.6.2022 od 18:00
Charakter akce: Celostátní
Doporučeno pro: Aktivní dovolenou
Typ akce: Soutěž, turnaj
Tematická kategorie: Sportovní akce - běh
Více informací na: http://www.olympijskybeh.cz/zavody/bedrichov-2022
Anotace: Také letošní rok nám slibuje skvělé zážitky na T-Mobile Olympijském běhu 22. června 2022. Opět se poběží na bedřichovské Pětce se startem v místě konání legendárního lyžařského závodu Jizerská 50.

Podrobný popis:

Trasa povede po zpevněných, značených lesních cestách a akce se mohou zúčastnit běžci všech výkonností od profesionálů až po úplné hobíky a celé rodiny. Hlavní závod je dlouhý 5 km a letošní novinkou jsou i dětské trasy na 300 m, 1 200 m a 2 700 m. Na všechny účastníky čeká doprovodný program, zajímavé ceny a naší specialitou jsou domácí koláče.

T-Mobile Olympijský běh je skutečně určen pro všechny, cílem je si užít den, mít radost sám ze sebe a z dobře strávených chvil s přáteli, rodinou i ostatními závodníky v duchu olympijských myšlenek s důrazem na respekt – fair play – rovnováhu těla, mysli a vůle. Oslavme „během“ mezinárodní den Olympijského běhu, podpořme Českou olympijskou nadaci a podpořme hlavně sami sebe, jelikož pohyb je důležitou součástí lidského života.

Prezence proběhne na stadionu v Bedřichově. Start v 18.00 h bude odstartován z éteru Českého rozhlasu pro dospělé, dětské závody ale startují již 17.00 h.

Registrujte se do 12. června 2022. Přihlašování běžců později či na místě nebude možné, a i celorepubliková kapacita je omezena.

Vyběhněte i vy a přispějte tak svému zdraví a na konto České olympijské nadace.

 

Kontakt na lokálního pořadatele:

Lenka Klinderová: tel.:  +420 606 112 737lenka.klinderova@email.cz