Horský penzion Barborka U Holečků

Horský penzion Barborka U Holečků poskytuje ubytování na jednom z nejkrásnějších míst naší země, v městečku Pec pod Sněžkou v regionu Krkonoše.

Horský penzion Barborka U Holečků - ubytování:

Pro ubytování je k dispozici separátní apartmá pro 3 osoby, dále dva 4 lůžkové pokoje rozdělené do dvou ložnic/apartmá/s uzavřenou předsíní, samostatným WC a sprchou. K vybavení patří dále tři 3 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením pro muže a ženy a jeden 4 lůžkový pokoj s vlastním WC a umyvadlem.

Horský penzion Barborka U Holečků - stravování:

K ubytování nabízí Horský penzion Barborka U Holečků snídani ve zdejší jídelně. Obědy ani večeře nepodávají. V případě zájmu je možné zajistit večeře na horské chatě A & A vzdálené cca 250 metrů. Večeře je zde podávána formou bufetu a cena je velmi příznivá.

Horský penzion Barborka U Holečků - další služby:

Před boudou je k dispozici terasa se zahradním nábytkem, nepříznivé počasí přečkáte ve společenské místnosti, kde je barevná televize, zapůjčí Vám knihy i společenské hry. Romantické povahy ocení nejen krb ve hale, ale i stylové vybavení celé boudy. 

K dispozici je úschovna lyží a pro letní období, také jízdních kol. 

V celém objektu Horského penzionu Barborka U Holečků možnost bezplatného vysokorychlostního připojení k internetu přes WIFI.

Horský penzion Barborka U Holečků - aktivity:

Horský penzion Barborka U Holečků  je vhodný pro celoroční rekreaci. V zimě zde najdou učiněný ráj všichni milovníci zimních sportů. Lyžařský areál je vzdálen od Barborky 10 minut chůze a v okolí je několik lyžařských vleků jak pro začátečníky, tak i pro děti. V létě se zaraduje každý turista, jak nádherným výchozím místem pro bezpočet zajímavých výletů náš penzion je. Vzhledem k rozumným cenám si rekreaci u nás může dovolit skutečně každý milovník hor.

mail

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 148, 542 21

Telefon:+420 499 736 293
GSM:+420 777 631 883
E-mail:u.holecku@seznam.cz
Web:uholecku.euweb.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
sauna
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 1