Chata Alenka

Chata Alenka nabízí ubytování v centru Janských Lázní, pouhých 150 m od kolonády a 200 m od lanovky na Černou horu. Přestože se jedná o centrum města, tak chata Alenka leží ve velmi klidné lokalitě tohoto turistického a lyžařského střediska Krkonoš. Chata Alenka je dobrou volbou ubytování za velmi výhodnou cenu.

Chata Alenka – ubytování:

Chata má kapacitu 10 lůžek a je vhodná pro rodiny s dětmi či organizované skupinky. Majitelé žijí v oddělené části objektu. Chata nabízí jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový (s možností přistýlky) a jeden čtyřlůžkový pokoj. K dispozici 3 x společná koupelna se sociálním zařízením. Možnost rezervovat celý objekt je při počtu 10 osob.

Chata Alenka – stravování a další služby:

Chata Alenka nabízí řadu dalších služeb: společenskou místnost s krbem, TV, Wi-Fi, letní venkovní posezení s možností grilování. Plně vybavenou kuchyň  s interiérem ve stylu horské chalupy (varná konvice, 2 lednice, sporák, mikrovlnná trouba), pro děti koutek s prolézačkou a trampolínou. 

Masáže, které lze objednat až do domu.  

Ubytování vašich domácích mazlíčků je možné dohodě. Parkování je možné přímo před chatou.

WELLNESS a REHABILITACE – chata Alenka je vzdálená 30 m od krytého rehabilitačního bazénu s termální vodou  a dalšími rehabilitačními a wellness službami. 

V chatě Alenka obdržíte slevovou kartu do bazénu a na další služby.

Chata Alenka – okolí:

Protože chata leží 10 minut od centra Janských Lázní, tak v okolí jsou dostupné všechny možné služby potřebné pro váš pobyt v Janských Lázních – půjčovny lyží a kol, koloběžek, ski servis, obchody, kino, lanové centrum, minigolf nebo tenisové kurty.

Janské Lázně patří do SkiResortu Černá hora – Pec. Chata Alenka leží 200 m od kabinkové lanovky na sjezdovky Černé hory.

V létě jsou Janské Lázně ideálním výchozím místem pro turistické, nebo cyklo výlety do východních Krkonoš. Okolo lázní jde 16 km dlouhá cyklistická stezka a golfové hřiště je vzdálené 4 kilometry.

Vybavení

společná koupelna
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
půjčovna lyží
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

masáže, rehabilitace
směnárna

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 380 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1