Multifunkční centrum Brána Trojzemí, Hrádek nad Nisou

Multifunkční centrum Brána Trojzemí se nachází v hrázděném domku na Horním náměstí v Hrádku nad Nisou. V přízemí sídlí informační centrum, v prvním patře můžete navštívit galerii a muzeum. V přístavbě se nachází multifunkční sál, který slouží nejen jako kinosál, ale také za účely přednášek a konferencí.

Informační centrum nabízí řadu informačních materiálů, prodej map a publikací, turistických produktů, barevné i černobílé kopírování a tisk dokumentů, jejich laminaci a odesílání faxů.

V informačním centru probíhá předprodej vstupenek na akce, které se konají v Hrádku nad Nisou. Prostřednictvím portálu Evstupenka je možné rezervovat či zakoupit vstupenky i na většinu akcí konaných v Liberci či Jablonci nad Nisou.

V muzeu je umístěna expozice "Vampýr Tobiáš - putování prostorem a časem", jejíž součástí je i kostra hrádeckého "vampýra", která je vystavena ve zdejších sklepních prostorách.

V galerii se střídají krátkodobé výstavy, které osvětlují různodobé podoby současného života v krajině Trojzemí. Více informací na inter. stránkách Brány Trojezmí.

V přístavbě se nachází kinosál vybaven digitální technologií 3D s pohodlnými sedačkami. Program kina zde.