Pension Renata

Rodinný Pension Renata poskytuje ubytování v krásné a klidné části města Harrachov zvané Rýžoviště. Harrachov je oblíbeným lyžařským střediskem regionu Krkonoše.

Penzion Renata nabízí svým hostům rodinnou atmosféru, komfortní ubytování se spoustou dalších služeb jako je sauna, dámské kadeřnictví, masáže, posezení v příjemném baru, parkoviště a jiné.

Pension Renata - ubytování:

Pokoje pensionu Renata jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchou a WC), TV a po celém pensionu je dostupný internet vysílaný signálem Wifi. Některé pokoje jsou s možností přistýlek.

Pension Renata - další služby:

Na skvělém klidném místě s báječným výhledem na krajinu můžete také využít koutek s krytou pergolou a ohništěm, pro grilování nebo rozdělání malého táboráku, opékání uzenin a jiných dobrot. Budete-li mít chuť na dobré pivečko, kvalitní víno, míchaný drink a nebo třeba i dobrou kávu, či romantickou sklenku při svíčkách, určitě rádi využijete bar s venkovní terasou, který je moderně a útulně zařízen.

Pension Renata - aktivity:

Výborná poloha přímo u lesa, klid a krásný výhled na krajinu a sjezdovky Čertovy hory jsou lákadlem pro  hosty penzionu Renata. Sedačková lanovka na Čertovu horu je vzdálena 300m, centrum města Harrachova cca 15 minut chůze. Začátek běžkařských a turistických tratí je přímo u pensionu Renata.

mail

Harrachov

Rýžoviště 493, Harrachov, 512 46

GSM:+420 777 106 710
E-mail:info@pensionrenata.cz
Web:www.pensionrenata.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 33
Celkový počet pokojů: 11
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 5
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 4