Apartmány Olympia

Apartmány Olympia byly vybudovány v horském stylu na původních základech pašerácké chaty. Nabízejí ubytování nedaleko Velké Bolkovské Paseky, která se nachází přibližně v polovině cesty mezi obcí Černý Důl a městem Janské Lázně, v regionu Krkonoše.

Apartmány Olympia jsou ze tří stran obklopeny lesem a nabízejí jedinečnou samotu v překrásném horském prostředí. V Krkonoších je ojedinělý svou polohou, dispozičním řešením, stylem a individuálním přístupem ke klientům s vysokou mírou komfortu a soukromí.

Apartmány Olympia – ubytování:

Komplex apartmánů Olympia se skládá z hlavní budovy (ve které jsou vlastní apartmány, společenská místnost, bar, zastřešená a venkovní letní terasa s občerstvením) a z vedlejší budovy, kde najdete saunu, dětskou hernu a krytý parking. K dispozici je také lyžárna, úschovna jízdních kol a dětské hřiště.

Každý z 1-4 lůžkových apartmánů s možností přistýlek je výjimečný a má svůj nezaměnitelný styl. Tři apartmány jsou v kategorii De Lux, jeden z nich je mezonetový. Všechny pokoje jsou velmi prostorné a umožňují Vám komfortní pobyt. K vybavení apartmánu patří koupelna se sprchou nebo vanou a WC, plně vybavená kuchyňka, jídelní kout, pevné připojení k internetu a Wi-Fi.

Oblast se nachází v zóně s povinnou zimní výbavou(se sněhovými řetězy), se kterou jsou apartmány Olympia bez problémů dostupné.

Apartmány Olympia – stravování:

Ubytování v apartmánech Olympia je se snídaní formou švédského stolu.

V případě, že Váš zdravotní stav vyžaduje dietní stravu, či jste příznivci vegetariánství, informujte prosím předem provozovatele, který samozřejmě přizpůsobí nabídku jídel.

Výsledná kvalita pokrmů je přímo závislá na kvalitě použitých polotovarů, proto provozovatelé apartmánů úzce spolupracují s regionálními výrobci a dodavateli v oblasti mléčných, masných produktů a pekárenských produktů. Část polotovarů, ovoce a zeleniny je z BIO farem; med, džem a sladké pečivo z domácí kuchyně.

Apartmány Olympia – servis:

Pro rodiny s dětmi kompletní zázemí v podobě prostorného venkovního dětského hřiště (rozloha 50 m2), během letní sezóny umístění venkovního bazénu.

mail

Janské Lázně

Krkonošská 163, Janské Lázně, 542 25

GSM:+420 602 204 597
+420 606 627 113
E-mail:rezervace@apartmanyolympia.cz
Web:www.apartmanyolympia.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 23
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 4
Počet apartmá: 8

Ceník

Odkaz: http://www.apartmanyolympia.cz/cenik/