Pension Kraus

Pension Kraus poskytuje ubytování v malebné obci Benecko, která se nachází v západních části regionu Krkonoše, v nadmořské výšce 900 m n.m. v blízkosti měst Vrchlabí a Jilemnice (cca 10 km).

Benecko je díky svému umístění jedinečné. Oproti většině ostatních středisek nacházejících se v údolí se rozkládá na kopci, odkud je jedinečný výhled nejen na Krkonoše, ale také do kraje. Na své si zde přijdou všichni. Ti, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidném a krásném prostředí, rodiny s dětmi, ale i ti, kteří si chtějí chvíle volna užít naplno.

Pension Kraus – ubytování:

Pension Kraus nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV/SAT a lednicí, většina pokojů má svůj vlastní balkon. Uvedené letní a zimní ceny jsou bez snídaní.

Celoročně je hostům pensionu Kraus k dispozici WIFI připojení na internet, jídelní místnost s malým kuchyňským koutem, televizí se satelitem a dále společenská místnost s billiardem (zdarma) a posezením s výhledem přes celoprosklené dveře. Dle dohody je možno navštívit saunu.

Pension Kraus – léto:

V letním období jsou velmi hojně využívána horská kola, která jsou hostům zapůjčena zdarma. Především ti, kteří bydlí ve městě, ocení příjemné chvíle strávené u rodinného krbu přímo za pensionem Kraus. Bezesporu nejvíce využívaný je však zastřešený vyhřívaný bazén (4 x 8 m), který přijde v horkých letních dnech určitě vhod. 

Na své přijdou především turisté a cyklisté, kterým se naskýtá možnost navštívit řadu krásných míst v blízkém okolí Benecka či v o něco málo vzdálenějších koutech Krkonoš.

Pension Kraus – zima:

Parkování je zajištěno celoročně, v létě přímo u pensionu na malém soukromém parkovišti (zdarma), v zimě na nepřetržitě hlídaném parkovišti 50 metrů od pensionu.

Návštěvníkům je k dispozici řada sportovních, zábavních a kulturních zařízení, restaurací a obchůdků.

V zimě to jsou především lyžařské vleky vzdálené 200 metrů od pensionu. Hlavní vleky jsou uměle zasněžované a osvětlené s nočním lyžováním a díky moderní technice jsou udržovány v perfektním stavu. Velmi oblíbené jsou i kilometry běžeckých tratí, které vedou do nedaleko vzdálených středisek jako např. Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky atd.. Kdo nemá správné lyžařské vybavení, nemusí zoufat, jelikož své služby zde poskytuje řada půjčoven a lyžařských škol.

Celoročně mohou turisté využít vyjížděk s koňským spřežením nebo si přímo na koni vyjet. Ti, kteří rádi žijí nočním životem, bezesporu nezapomenou navštívit Billiard club s bowlingem a disko A-club Benecko.

Kromě výletů v blízkém okolí Benecka je zde i spousta dalších míst, která stojí za to vidět. Patří k nim např. Adršpašsko-Teplické skály (cca 60 km od Benecka), Bozkovské jeskyně, Zoo safari ve Dvoře Králové a další.

mail

Benecko

Benecko 63, 512 37

GSM:+420 731 722 397
E-mail:info@kraus-pension.cz
Web:www.kraus-pension.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 13
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1