Ubytování Bungalow

Jedná se o 3 samostatně stojící ubytovací objekty - bungalowy na kraji města Desná v Jizerských horách směrem na Harrachov.

UBYTOVÁNÍ BUNGALOW

Bungalowy jsou dobře přístupné, s možností parkování, venkovního posezení a grilování. Možnost uskladnění kol.V blízkosti je obchod s potravinami, restaurace, zastávka autobusu a vlaku.

Každá chata či apartmán má zařízenou kuchyňku s ledničkou, sprchou, WC, elektrické vytápění, SAT, dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. K dispozici pro ubytované je WIFI.

Příjemná letní i zimní dovolená v Jizerských horách nabízí: 

V letním období možnost pěší turistiky i cykloturistiky, houbaření nebo inline bruslení kolem přehrady Souš. Tato oblast je známá velkým množstvím rozhleden - Bramberk, Černá Studnice, Kopanina, Slovanka, Královka, Štěpánka, Špičák a další. V okolí se nachází  vodopády na Černé Desné, vodopády na Jedlové, Mumlavské vodopády a jiné turisticky značené trasy, které se pyšní krásnými místy s ojedinělými přírodními výtvory. Při výletech po okolí stojí za pozornost protržená přehrada na Bílé Desné, Mariánskohorské schody, horská chata Smědava a jiné.

V zimním období  je vyhledávaným místem lyžařů, které láká především velké množství upravených běžeckých tratí, ale i sjezdových terénů. Nejbližší sjezdová trať v Desné je v Černé Říčce (2 km), je zde možnost nočního lyžování, lyžařská školička a stánek s občerstvením. Pro náročnější lyžaře je k dispozici areál Tanvaldský Špičák ( 5 km ) i zde je výběr z pěti různě náročných sjezdovek. Pro milovníky bílé stopy je upraveno 170 km Jizerské lyžařské magistrály. 

mail

Desná

U Trati 608, Desná v Jizerských horách, 468 61

Telefon:+420 607 159 293
E-mail:info@bungalow.cz
fajfr.jindrich@centrum.cz
Web:www.bungalow.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup

Doplňkové služby

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
WC
kuchyňka
nádobí
lednice
sprcha

Parkování

Parkování
parkování u chatky

Ceny

Orientační cena za objekt / týden: 700 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 14
Druhy chatek: 2 lůžkové