Rodinný pension Imlauf

Rodinný pension Imlauf nabízí ubytování ve městě Vrchlabí, v turistickém regionu Krkonoše. Penzion se nachází přímo nad městem, má tedy skvělou polohu pro výpravy do hor a podhůří Krkonoš. Leží na trase obchvatu města Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn, přímo u sjezdovky Kněžický vrch.

Rodinný pension Imlauf – ubytování:

Pension Imlauf nabízí příjemné prostředí s přátelskou a domácí atmosférou. 

Pokoje jsou standardně vybavené. Kapacita: 10 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 2 apartmány pro 4 osoby, 1 apartmán pro 6–8 osob a 1 velký pětilůžkový pokoj. U každého pokoje je balkon s vyhlídkou na okolní hory, WC, sprcha, SAT/TV, lednička. Bezplatné připojení na internet. V každém pokoji je dvoulůžko a gauč, který slouží případně jako přistýlka. 

Rodinný pension Imlauf – restaurace:

V přízemí pensionu se nachází stylová restaurace ve dřevě s příjemným prostředím a výbornou kuchyní, proslulou v celém okolí. Restaurace funguje celodenním provozem nejen pro hosty pensionu, ale i pro veřejnost.

Kuchyně je především minutková, hosté mají možnost objednat si pobyt i s polopenzí či plnou penzí, kde se podávají především typická jídla české kuchyně. Ceny za ubytování jsou uvedeny včetně snídaně.

Součástí restaurace je dětský koutek, v létě je k dispozici venkovní zahrádka, nabízející příjemné posezení za horkých letních dnů a večerů.

Rodinný pension Imlauf – servis a okolí:

Hosté mohou využívat místnosti, kde se nachází stůl pro stolní tenis a žebřiny, hojně využívané hlavně dětmi v době, kdy se rodiče baví při sklence dobrého vína či piva v restauraci. K odpočinku slouží též sauna (max. kapacita je 6 osob) s venkovním bazénkem i s přístupem do sněhu. V letních měsících uvítají hosté rozlehlou zahradu s dětským hřištěm, tenisovým kurtem a bazénem. K dalším zařízením, které vám zpříjemní dovolenou, patří jízda na koni. Po náročném sportovním dni si můžete objednat i masáž.

Rádi vás zde přivítají i s vašimi domácími mazlíčky bez příplatku.

V zimním období můžete využít služeb lyžařského areálu Kněžický expres, který je vhodný pro všechny věkové skupiny.

Umístění pensionu umožňuje bezproblémový přístup i v zimním období, kdy jsou komunikace, zvláště pro turisty, obtížně sjízdné. Parkoviště pro hosty je přímo u pensionu a jeho kapacita pojme velké množství osobních aut. Do centra města Vrchlabí je to jen pár minut.

Přímo za pensionem stojí dva lyžařské vleky, vhodné zejména pro začátečníky a rodiny s malými dětmi, dále 1 dětský (poma) a 1vlek vhodný pro náročné lyžaře. K dispozici je i lyžařská škola se školenými učiteli, půjčovna lyží, servis a stylová roubená chaloupka s občerstvením.

V samotném Vrchlabí a okolí se nachází spousta lyžařských vleků a běžeckých tratí. 15 km od Vrchlabí leží i nejznámější lyžařské středisko v ČR, Špindlerův Mlýn se sportovními středisky pro náročnější lyžaře. 

Nedaleko najdete i plavecký bazén (Jilemnice, Špindlerův Mlýn), nebo přímo ve Vrchlabí přírodní koupaliště Vejsplachy.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
taneční parket
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna lyží
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Přistýlky: 10
Celkový počet pokojů: 14
Druhy pokojů: 2 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 10
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 3