Pension Baron

Pension Baron nabízí ubytování na úpatí regionu Krkonoše v obci Horní Lánov, 3 km od města Vrchlabí v klidném prostředí vhodném pro rekreaci a odpočinek.

Pension Baron byl otevřen v roce 1997. Přestože je pension vhodný především pro rodinnou rekreaci, díky své kapacitě lůžek je též možné jej využít pro podnikové školení, večírky, svatby, rodinné oslavy a jiné společenské akce. Nabízí se zde také možnost si celý pension zarezervovat.

Pension Baron – ubytování:

Hostům je k dispozici celkem 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. V 5 pokojích je možnost dvou přistýlek a ve třech pokojích je možnost jedné přistýlky. Pro malé miminko vám zapůjčí zdarma dětskou postýlku. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení. Internet v celém penzionu zdarma. 

Pension Baron – stravování:

Nemalou předností penzionu je kuchyň, která nabízí výběr jídel převážně české klasiky, tradiční krkonošská jídla a speciality šéfkuchaře přímo z grilu.

Kapacita restaurace 30 míst. V letních měsících můžete využít otevřenou předzahrádku s kapacitou 20 míst. Další součástí pensionu je také bohatě zásobený bar, který nabízí kromě množství alkoholických i nealkoholických nápojů též točené pivo a je umístěn samostatně odděleně od restaurace.

Pro návštěvníky je k dispozici také prostorné bezplatné parkoviště nacházející se přímo u pensionu.

Pension Baron – aktivity:

Pension je umístěn v lokalitě, která je vhodná pro celoroční rekreační využití. Letní rekreace je především vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, návštěvy památek a nabízí též bohaté kulturní a sportovní vyžití v blízkém okolí.

Zimní rekreace je samozřejmě příhodná především pro běžkové i sjezdové lyžování jak pro zdatné lyžaře, tak i pro začátečníky a děti. V přímém okolí je více než 10 lyžařských vleků a sjezdovek s různými stupni obtížnosti. Personál pensionu Baron vám velmi rád poskytne informace o dalších možnostech místního kulturního a sportovního vyžití.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
taneční parket
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Přistýlky: 11
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 8