Penzion Lukeš

Penzion Lukeš poskytuje ubytování v klidném prostředí horské obce Vítkovice v regionu Krkonoše, ležící na spojnici mezi Jilemnicí a Horními Mísečkami.

 Penzion Lukeš – ubytování:

Apartmány jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové, pěti a šestilůžkové. Pokoje apartmánů jsou s vlastním příslušenstvím, televizí a satelitem. Možnost vlastního vaření, vybavené kuchyňky (sporák, vařiče, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice). 

Penzion má kapacitu 21 lůžek v 5 pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Na chodbách zařízené kuchyňky. Jídelna pro 21 osob. V penzionu je malá hospůdka včetně letní terasy. Možnost grilování.

Penzion Lukeš – aktivity:

Od penzionu Lukeš můžete podnikat výpravy do hor pěšky nebo na horských kolech: na Benecko - 3 km, Horní Mísečky - 10 km, Zlaté návrší - 15 km, Dvoračky - 12 km, prameny Labe - 17 km, Vrbatova bouda - 15 km, Chata na Rezku - 8 km, Špindlerův Mlýn - 15 km a dalších krásných míst Krkonoš.

Pro horská kola a turistiku je možno použít v těsné blízkosti penzionu cca 150 m zastávku cyklobusů, které Vás přivezou i rozvezou po celých Krkonoších. Bazén v Jilemnici či Špindlerově Mlýně. Ve Špindlerově Mlýně - letní bobová dráha. Paraglaiding, rafting - závisí na sezóně. Jízda na koních možná na Janově Hoře - 1,5 km.

V těsné blízkosti penzionu - 250 m je nový lyžařský vlek, který propojuje stávající lyžařská střediska Aldrov a Vurmovka. Vleky v místě cca 600 m od Penzionu - Ski areál Aldrov, Ski areál Vurmovka, Ski areál Janova Hora - 2 km. Dále je zde možnost použití skibusů. Možnost přivolání Ski - taxi.

Pro náročné lyžaře je zde dále cca 10 km Ski areál Horní Mísečky - Medvědín.

Pro všechny lyžařské areály Vítkovického údolí je možno zakoupit i společné jízdenky Golden Pass.

mail

Vítkovice

Vítkovice v Krkonoších 372, 512 38

Telefon:+420 481 582 732
GSM:+420 603 862 753
E-mail:penzionlukes@volny.cz
Web:www.penzionlukes.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
masáže, rehabilitace
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 21
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové