K2HIKING - Indoor Walking

K2HIKING je Indoor Walking aktivita. K2 znázorňuje nejvyšší, respektive nejobtížnější horu na světě a přesto na K2HIKING může jít úplně každý.

HIKING ve volném překladu z angličtiny znamená ,,Vysokohorská turistika“ a Indoor Walking ,,Chůzi uvnitř“.

K2HIKING Indoor Walking Program je aktivita, kterou vykonává skupina lidí v prostředí wellness centra, fitness centra nebo jiného sportovně založeného centra. Využívá skupinového efektu, který je ze všech aspektů na naši psychiku nejúčinnější. Skupinu lidí vede vyškolený instruktor K2HIKING Indoor Walking Programu a to za doprovodu motivující hudby. K2HIKING obohatil a stále obohacuje kombinaci instruktora a hudby o speciální prvky chůze, čím vzniká velmi atraktivní a zábavná forma lekce.

K2HIKING Indoor Walking Program vychází ze základní lidské aktivity - chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem, který člověk vždy vykonával, vykonává a pravděpodobně ještě pár tisíciletí vykonávat bude.

K2HIKING Indoor Walking Program doporučují doktoři a převážně obezitologové, jako jednu z nejlepších forem, pokud K2HIKING budeme pravidelně vykonávat, udržení nebo zvýšení fyzické výkonnosti, odstranění nadváhy nebo obezity, vylepšení celkového zdravotního stavu a nálady a prodloužení života.

Rozvrh cvičení

Ceník

K2HIKIHG vám dobře přiblíží video:
http://www.youtube.com/watch?v=f_ZIcIWK6ws  

mail

Turnov

Sekerkovy Loučky 49, Turnov, 511 01

GSM:+420 725 385 935
E-mail:info@k2hiking-turnov.cz
Web:www.k2hiking-turnov.cz