Hotel Albis

Designový a mimořádně povedený zrekonstruovaný hotel Albis**** na konci Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn nabízí ​krásné, pohodlné a vzdušné pokoje v lyžařském centru Herlíkovice, cca 300 m od sjezdových tratí. Hotel Albis nabízí další ubytování nižší kategorie v Depandance Albis vzdálené 20 m od hotelu.

Hotel Albis – ubytování:

Hotel Albis nabízí ubytování v různých cenových relacích. Pro náročnější hosty je zde možnost ubytování v hotelové části, pro méně náročné pak v Depandance Albis.

V hotelu Albis se nachází 38 lůžek v 17 pokojích: 2x rodinný pokoj Deluxe - 2 ložnice - 4 lůžka - možnost přistýlky, 4x dvoulůžkový pokoj Deluxe s možností přistýlky, 11x dvoulůžkový pokoj Deluxe.

Pokoje jsou pohodlné a vzdušné s kvalitní postelí a prvotřídní koupelnou, jsou vybaveny moderní plochou televizí s desítkami programů. Jedná se o jediný středně větší hotel s rodinnou atmosférou v této lokalitě a v této nadstandardní kvalitě.

Pokoje v Depandance Albis se nacházejí ve vedlejší, starší, zachovalé budově, dále od silnice. Pokoje řazené do kategorie rodinné a turistické. Pokoje jsou 3 a 4 lůžkové, vždy dva pokoje mají společnou chodbičku, sprchu a WC. Pokoje jsou jednoduše a účelově zařízené a mají své umyvadlo. Celkový počet je 40 lůžek: 3x čtyřlůžkový Ekonomy, 3x dvoulůžkový Ekonomy, 1x jednolůžkový Ekonomy, 7x třílůžkový Ekonomy. Pouze jednolůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj mají vlastní koupelnu a WC.

Depandance Albis je ekonomičtější variantou s možností využít plného servisu hotelové restaurace a baru.

Hostům hotelu Albis je umožněno zdarma parkování v uzamykatelné části objektu. K hotelu se dostanete po celoročně udržované hlavní komunikaci.

Hotel Albis – služby hotelu a pensionu:

Směnárna, telefonní a informační servis, hotelová garáž, úschovna lyží a kol, zapůjčení společenských her, prodej suvenýrů, zprostředkování dalších služeb (masáž, sauna, bowling, sportovní potřeby, výlety s průvodcem).

Dětský koutek v restauraci.

Hotel Albis – stravování:

Součástí hotelu je moderní, vzdušná a světlá restaurace s velkými okny s dobře vybaveným barem. Samozřejmostí je mimořádně kvalitní nápojové sklo dovezeného z celého světa.
Disponuje 60 místy, je využívána nejvíce pro podávání snídaní formou švédského stolu. V případě požadavku je možné tuto restauraci využít jako samostatnou školící místnost. 

V přízemní části hotelu se nachází také horská knajpa, jejíž součástí jsou i kachlová kamna s krbem. Tato restaurace v rustikálním stylu nabízí příjemné posezení pro 20 osob. Místnost je propojena s hotelovou restaurací. 

Prvotřídní vstup do nového dne zajišťují, bohaté snídaně, které jsou podávány v bufetovém stylu. Kuchyně patří mezi největší chloubu podniku, podstatou kuchyně jsou omáčky a polévky z výhradně kvalitních surovin, připravované pomalou tepelnou úpravou, vlastní a velmi vyhlášené pečivo a borůvkové knedlíky. 

Hotel a pension Albis nabízí komplexní zázemí pro firemní akce, salónek s moderním technickým vybavením pro 45 osob, školení, výjezdová zasedání, teambuildingy pro firemní klientelu a sportovní kluby a školní akce.

mail

Vrchlabí

Horská 121, Vrchlabí, 543 01

GSM:+420 604 230 664
E-mail:albishotel@albishotel.cz
Web:www.albishotel.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV na pokoji
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna lyží
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 78
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 31
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 18
Počet 3 lůžkových: 7
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 2