Martinova bouda

Rodinný penzion Martinova bouda nabízí příjemné ubytování v obci Benecko, uprostřed regionu Krkonoše. Nachází se v nadmořské výšce 800 m n.m., v blízkosti lyžařských vleků.

Martinova bouda – ubytování:

V penzionu najdete účelně zařízené dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. (WC, umyvadlo a sprchu na pokoji). Pokoje číslo 1–6, a číslo 21 jsou nově zrekonstruované, mají krásnou koupenu, nové matrace. Všechny pokoje mají nové peřiny a polštáře.

Kvalitní internetové připojení je k dispozici v celém penzionu zdarma. 

Penzion je vybaven lyžárnou s vysoušečem lyžařských bot. 

Přímo u budovy je k dispozici parkoviště. V termínech od května do října mají ubytovaní hosté možnost garážovat až 10 motocyklů.

O pár metrů dále v obci Benecko najdete poštu, autobusovou zastávku a obchod.

Martinova bouda – stravování:

V penzionu Martinova bouda je možno se stravovat v příjemném prostředí restaurace s krbem formou polopenze, nebo plné penze. V hlavní sezoně je snídaně podávána formou švédského stolu. V hlavní sezóně mají hosté výběr také z hotových jídel, minutkové kuchyně, z několika druhů točených piv, kvalitních lahvových moravských vín, destilátů a nealko nápojů. Pro ubytované hosty je k dispozici rovněž Formanka, známá také jako Benecký šenk a jídelní místnost s barem a plazmovým TV se satelitním příjmem. V letních měsících je také možnost využití venkovní terasy s krbem (možnost grilování). Letní ceny jsou včetně snídaní.

Martinova bouda – aktivity:

Okolí Martinovy boudy poskytuje v letním období klidné prostředí pro rodinnou rekreaci, báječnou příležitost pro pěší turistiku, odpočinek, výlety na horských kolech i jízdu na koních. V zimě ideální běžecké terény, sjezdovky s večerním lyžováním a lyžařské školy v těsné blízkosti.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
venkovní bazén
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 46
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 4
Počet vícelůžkových: 3

Ceník

Odkaz: http://www.martinova-bouda.cz/cenik/