Lanový park Rokytnice nad Jizerou

Nový lanový park na stromech v Rokytnici nad Jizerou se nachází u dolní stanice lanové dráhy Horní Domky.

Přijďte se podívat a užít si lezení v korunách stromů na různých lanových překážkách ve výšce 4–12 m nad zemí. Připraveny jsou dva okruhy vhodné jak pro děti tak pro dospělé, jednotlivce i skupiny, školní kolektivy či táborníky, zkrátka všechny, kteří si chtějí vyzkoušet něco nevšedního a vzrušujícího. Pro individuální průstup požadujeme výšku minimálně 130 cm, pro průstup s instruktorem můžete být i menší.

Lanový park najdete u spodní stanice lanové dráhy Horní Domky – nástup je přímo z terasy.

Jak se k lanovému parku dostanete? Autem – po silnici č. 14 vjedete do Rokytnice n. J. a necháte se vést cedulemi k sedačkové lanovce "Horní Domky". Zaparkujte na parkovišti u Rokytky.

Lanový park: video-ukázka.

Bližší informace, rezervace větších skupin a skupinové slevy na tel. +420 739 066 161, +420 602 150 709 nebo info@lanovypark-rokytnice.com

Pro pohodlnější překonávání překážek je doporučena pevná sportovní obuv a sportovní oblečení. Vhodným doplňkem jsou cyklistické rukavice. Ostatní potřebné vybavení je k zapůjčení.

Můžete si vybrat i další aktivity, například skalní lezení v okolních skalách, lukostřelbu nebo třeba vodní sporty.

Spojte výlet do Krkonoš s aktivním zážitkem v korunách stromů a udělejte si příjemný výlet. Okolní příroda Krkonošského národního parku nabízí ideální možnosti pro pěší i cyklistické výlety. Sedačková lanová dráha poskytuje své služby také cyklistům i maminkám s kočárky.