Ubytování Zbrojovi

Ubytování Zbrojovi se nachází v části města Harrachov zvané Sachrův kopec, v krásném prostředí regionu Krkonoše.

Ubytování Zbrojovi - ubytování:

Apartmán č .1:
ve druhém podlaží se vchodem z parkoviště - pro dvě osoby, případně dítě s vlastní postýlkou, S, WC, kuchyňka - kávovar, lednice, vařič, toustovač, varná konvice, TV, slunný pokoj s výhledem na Čertovu horu.

Apartmán č .2:
ve druhém podlaží se vchodem z parkoviště , pro max. 8 osob, dvě ložnice, jedna s balkonem s pěkným výhledem na Čertovu horu, S, WC oddělené, jídelna s vybavenou kuchyňkou - kávovar, lednice, vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, TV.

Apartmán č .3:
v přízemí domu s vlastním vchodem, pro max. 6 osob, 2 ložnice, S,WC, kuchyňka - kávovar, lednice, vařič, toustovač, varná konvice, jídelna s TV, prádelna s možností využití pračky, ve vchodu ještě jedna místnost se sedacím nábytkem, před vchodem terasa se zahradním nábytkem

Ubytování Zbrojovi - stravování:

Obchod s potravinami je cca 5 minut chůze od domu stejně jako dvě nejbližší restaurace.

Ubytování Zbrojovi - aktivity:

Parkování je možné přímo u domu, v letním období je možno využít zahradní nábytek, gril, otevřené ohniště i protékající potůček. Les je vzdálen cca 200 m. V zimním období je k dispozici lyžárna, vlastní půjčovna lyží a snowboardů i lyžařská škola.

Ubytování je vzdáleno asi 15 minut pěší chůze od centra města a asi 1,5 km od vlakového nádraží a golfového hřiště. Zastávka skibusu a městské dopravy je 100 m od domu.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 3