Penzion Exnar

Penzion Exnar poskytuje ubytování v klidném prostředí, 3 km od středu obce Strážné, která je horským střediskem ležícím 800 m n.m., ve střední části turistického regionu Krkonoše. Penzion je obklopen z větší části lesem. Z penzionu je krásný výhled do údolí, ale i na sjezdové tratě ve Strážném. Pro milovníky klidu a přírody je toto zařízení naprosto ideální.

Penzion Exnar – ubytování:

Penzion Exnar nabízí 6 pokojů dvoulůžkových a čtyřlůžkových s možností přistýlky, s celkovou kapacitou 16 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, nábytkem z dřevěného masivu, TV/SAT, připojení na internet WIFI. Ubytování je možné se snídaní nebo s polopenzí. Parkování je přímo u penzionu.Celý objekt je nekuřácký.

Penzion Exnar – další služby:

V letních měsících je možnost využívat krytý bazén a terasu s grilem. Možnost přípravy pro 15 a více osob rožnění selete, kýty, krůty atd. K dispozici je zde společná jídelna s barem a krbem kde servírujeme jak snídaně, tak i polopenze. Pro nejmenší hosty je v letních měsících připravena velká trampolína, houpačka nebo prolézačka se skluzavkou. V zimních měsících mohou využívat herní koutek ve společenské místnosti. V zimně je na požádání možno využít i malou rodinnou saunu a whirlpool.

V letním období je možnost využití tenisových kurtů, hřiště na minikopanou, vyjížďky na koních. Strážné je ideálním východiskem pěší i cykloturistiky. Nedaleko penzionu (100 m) je pro malé návštěvníky k dispozici dětské hřiště.

Stráženský minibus vás na požádání vyveze za menší poplatek až na hřebeny k Dvorské boudě a v zimě slouží jako skibus v obci Strážné. Pro návštěvu sousedního lyžařského areálu Herlíkovice – Bubákov je možno využít jejich skibus Bubákov, který vás ochotně odveze a to zcela zdarma.

V zimním období jsou vždy upraveny běžecké tratě v délce několika desítek kilometrů. Uprostřed obce jsou též k dispozici lyžařské vleky s upravenými sjezdovkami. Každý den je možno využít večerní lyžování na uměle osvětlených sjezdovkách. Hosté mohou využít služeb půjčovny lyží, lyžařské školy, snowtubing. 

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště

Doplňkové služby

polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 4 lůžkových: 2

Ceník

Odkaz: http://penzion-exnar.ubytovani-strazne-krkonose.cz/cs/cenik/