Penzion Margareta

Ve 120 let staré chalupě pod košatou lípou se nachází penzion Margareta. 60 minut autem od romantické Prahy, 15 minut od vzrušujícího Liberce, na hranici regionu Lužické hory, kde je malá vesnička Jítrava, která je místní částí obce Rynoltice.

Penzion Margareta - ubytování:

Ve dvou nově zrekonstruovaných samostatných apartmánech na vás čeká kompletní vybavení a zároveň stylové zázemí. Penzion Margareta je ideálně zasazen do krajiny. Jeho poloha je zárukou bohatého sportovního vyžití a lákavých výletů do okolí, může sloužit jako výchozí bod pro kulturní a společenské zážitky v Liberci, či Praze, nebo vám poskytne klid a rodinnou pohodu.

Penzion Margareta - další služby:

V penzionu Margareta je k dispozici billiardový stůl, točené pivo v domě, šipky, satelitní televize, WiFi a mnohem víc.

Viděli jste pohádku Tajemství staré bambitky? 

Tak skály, které jsou na záběrech z této pohádky jsou u nás v Jítravě. Jmenují se Sloní kameny a jsou vidět přímo z naší zahrady.

Standardně náš penzion nabízí celkem 10 lůžek ve 2 apartmánech (4+6 osob), zde je  navíc možnost 2-3 přistýlek formou samostatných postelových matrací. Tedy zde celkem 13 osob. Apartmány jsou plně vybavené, každý s vlastní kuchyňkou, vlastním WC, sprchou, televizí, klimatizací atd. Ve spodní části penzionu je velká společenská místnost pro 30 osob, s vlastním výčepním zařízením na 3 druhy piva (3 kohouty), další televizí atd. 

Detailně vše na www.penzionmargareta.cz.

Pokud jde o doplňkové služby:

* Přímo u domu je rozlehlá zahrada s velkým otevřeným ohništěm, na kterém lze opékat a grilovat a kde se dá sedět až do ranních hodin, pokud je zábava, kytara, zpěv... :-)

* Na zahradě jsou venkovní stoly pro posezení a třeba i popíjení oblíbených nápojů.

* K dispozici máte přímo na naší zahradě zahradní bazén o rozměrech 3x6 m.

Koupaliště v okolí - nejmodernější je v 20 km vzdáleném německém Olbersdorfu s bazény, tobogány a dalšími atrakcemi -www.olbersdorf.de, další možnost koupání je třeba na přírodní nádrži Kristýna (10 km od našeho penzionu) atd. 

* Dále na naší zahradě naleznete venkovní ping-pongový stůl + možnost hraní Pétanque a badmintonu.

* Pro malé děti máme na zahradě malé pískoviště.

* Možnost rozmanitých výletů na blízké turistické cíle - hrady, zámky, skály, skalní města atd., výlety vlakem, autem atd.

Cykloturistika i turistikahoubaření, vše je u nás na dosah ruky - např. z naší zahrady koukáte přímo na jedinečný skalní útvar Sloní kameny, zasazený do lesů v okolí.

Naší obcí Jítrava (www.jitrava.com) vedou i cyklostezky atd.

* Cca 200 metrů od našeho domu je veřejné volejbalové a nohejbalové hřiště, včetně prolézaček pro děti, zde vše můžete využívat zdarma.

* Rovněž cca 200 metrů od nás jsou 2 tenisové kurty s umělou trávou, které je možno využívat za poplatek.


Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
trezor

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové