Penzion a restaurace Na Výšince

Penzion Na Výšince se nachází v centru Turnova v Českém ráji. Hosté penzionu na Výšince velmi rádi využívají sportovní centrum s nabídkou tenisových kurtů, bowlingu, badmintonu, golfového simulátoru a kondičních cvičení, které je vzdálené 100 metrů od penzionu.

Ubytování:

Penzion nabízí ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích s výhledem na historické centrum města Turnov. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV a připojením na internet zdarma. Na patře k dispozici kuchyňka se základním vybavením.

Penzion dále nabízí zahradu s hřištěm a letní terasou a parkování zdarma.

Ceny za ubytování jsou počítány za osobu, nikoli za pokoj. Plnou penzi nebo polopenzi poskytujeme pro skupiny nad 15 osob. Snídaně od 8 hodin, obědy a večeře.
V pondělí a úterý je otevřeno na snídaně a obědy do 14 hodin.

Možnost platby platební karty.

Stravování:

V penzionu Na Výšince najdete hotelovou restauraci, která má otevírací dobu denně mimo neděli. V neděli restaurace připravuje pouze snídaně. K dispozici je letní terasa s dětským hřištěm, houpačkou a skluzavkou. Je možný pronájem dvou salónků – menší salónek s kapacitou 15 osob a velký salónek s kapacitou 50 osob.

Okolí:

Město Turnov je brána do celého Českého ráje s bohatou turistickou nabídkou. Mimo historického centra města Turnov, můžete navštívit  zámek Hrubý Rohozec (2 km), židovskou synagogu (800 m), Muzeum Českého ráje (800 m), letní koupaliště Maškova zahrada (300 m) a městský krytý bazén (80 m).

mail

Turnov

Výšinka 459, Turnov, 511 01

GSM:+420 603 962 743
E-mail:umarusky@atlas.cz
Web:www.navysince.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 1