Chata Čert

Chata Čert v Josefově Dole nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Chata se nachází 500 metrů od Jizerské magistrály. 50 metrů od chaty je dětský vlek, v blízkosti je také 700m sjezdovka s umělým zasněžováním pro dospělé. Dojezd k chatě na lyžích bez šlapání. Ideální možnost výletů na kole, pěší turistika, sběr brusinek, táborák, vlastní pozemek na parkování i odpočinek na trávě.

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 26 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a pokoje:

Dvou, tří, čtyř až šesti lůžkové pokoje.

Sociální zařízení: Vlastní sociální zařízení na pokojích.

Vytápění: Ústřední vytápění.

Doprava, parkování: Příjezd autem je možný přímo až k chatě. U chaty je vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou. V zimě je příjezd k chatě prohrnován pluhem, nicméně doporučujeme vzít si sněžné řetězy.

Stravování

Kuchyňka pro hosty pro vlastní vaření, snídaně, polopenze, plná penze.

V prvním patře chaty Čert je umístěna klubovna s barem a menším tanečním sálem. V baru se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje a točené pivo.

Vybavení chaty

Chata Čert má vlastní lyžárnu, uzamykatelnou místnost na horská kola, vlastní kuchyni a společenskou místnost (jídelnu) se selským nábytkem pro 25 osob. Ve společenské místnosti (jídelně) je umístěna televize.

Wi – Fi připojení je v ceně.

Sušárna na boty s výhřevem, sušárna na prádlo s aktivním vysoušečem.

V zimním období po dohodě možno zajistit lyžařského instruktora pro děti.

Výlety, atrakce, zábava

V zimních měsících jsou v okolí chaty velmi dobré sněhové a lyžařské podmínky. V blízkosti je upravená běžecká lyžařská magistrála a několik vleků na sjezdové lyžování. Na sjezdových lyžích vyjedete přímo z chaty k vleku a sjezdové trati Lucifer (sjezdová trať má i umělé zasněžování) a z této sjezdové tratě opět přijedete na lyžích zpět k chatě Čert. Poblíž chaty je i dětský vlek pro nejmenší i trochu odrostlejší lyžaře.

V letních měsících je v okolí množství turistických cest vhodných i pro cykloturistiku. Koncem léta a začátkem podzimu jsou v okolních lesích dobré podmínky pro sběr hub. Při špatném počasí je možné navštívit města Liberec (18 km) a Jablonec nad Nisou (15 km). V těchto městech se nacházejí plavecké bazény, sportovní a relaxační centra, zoologická zahrada a další zajímavosti.

Pro školy možnost využít náš vlastní rozsáhlý travnatý pozemek (stavba stanů, sportovní vyžití, skalní vyhlídka).

Možnosti koupání: koupaliště Lučany nad Nisou, přehrada Bedřichov, přehrada Mšeno, koupaliště Tanvald, koupaliště Hejnice, přehrada Harcov, rybník Ferdinandov, Vesecký rybník - Tajch, vodní nádrž Fojtka, aquapark Centrum Babylon - Liberec, koupaliště Zlatá Olešnice, koupaliště Raspenava, koupaliště Obří sud - Javorník, lom Jílové u Držkova, koupaliště Nové Město pod Smrkem.

Blízká lyžařská střediska: Bukovka - Josefův Důl, Lucifer - Josefův Důl, Severák, Bedřichov - U Vodárny, Selský dvůr - Albrechtice, U PILY - Lučany nad Nisou, U Tomáše - Albrechtice, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Světlý vrch, Detoa - Albrechtice v Jizerských horách, Filip - Smržovka, Nová Ves nad Nisou, Desná - Černá Říčka, Hejnice - Ferdinandov.

Turistické cíle v okolí: Přehrada Josefův Důl, Vodní nádrž Souš.

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 26 osob - 8 ložnic

Letní sezóna: 1.5.- 30.9.
Zimní sezóna: 1.12. - 30.4.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chatu

Zimní sezona: 45 000,- Kč

Letní sezona: 40 000,- Kč

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: 700,- Kč

Letní sezona: 600,- Kč

 

 mail

Josefův Důl

Josefův Důl 78, Josefův Důl, 468 44

GSM:+420 602 720 164
E-mail:chata.cert@centrum.cz
Web:www.chatacert.webpark.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
možnost vaření
gril, ohniště
taneční parket
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

polopenze
plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové