Pension FAMI*** Retro design

Nově zrekonstruovaný Pension Fami*** Retro Design se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže aquaparku Máchova jezera.

Pension Fami*** Retro Design - ubytování:

Pension Fami*** Retro design nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou až 50 lůžek, je vkusně vybaven moderním designovým nábytkem ale zároveň si zachovává jedinečnou atmosférou funkcionalistické stavby z první republiky.

Historie této prvorepublikové vily sahá až do roku 1930 kdy byla vyprojektována dokumentace na výstavbu budovy právě pro účely rekreace.

Samotná stavba je sladěna s unikátním přírodním prostředím Máchova jezera. Procházka borovým lesem na pláž Máchova jezera (300 m), piknik na Jarmilině skále, projížďka parníkem po Máchově jezeře jen umocní zážitek z vaší dovolené a připomene čas z roku 1928 kdy se teprve začal rozvíjet cestovní ruch na „Velkém rybníku“ dnešním Máchově jezeře. 

Moderní designový nábytek ale přitom minimalisticky koncipovaný interiér pokojů se odkazuje na identitu v duchu 30 let. Pokoje jsou dvou, třílůžkové s vlastní koupelnou (sprcha / WC), čtyřlůžkové pokoje resp. rodinné apartmány se dvěma oddělenými ložnicemi a vlastní koupelnou (sprcha / WC).

Za poplatek je možné zapůjčit TV – SAT s digitálním příjmem, chladničku, horská kola…

K hodnotnému pobytu přispívají balkony a sluneční terasa s výhledem na tenisové kurty.

Pension Fami*** Retro Design - stravování:

Součástí pensionu je restaurace s venkovním posezením a grilem kde je možné uspořádat firemní a společenské akce. 

Bohaté nutričně hodnotné snídaně jsou podávané formou švédského stolu.

WIFI internetové připojení a parkování na soukromém pozemku ZDARMA!

Pension Fami*** Retro Design - služby:

Pro firemní semináře zajistíme pronájem konferenčního salonku s kompletním technickým vybavením (flipchart, dataprojektor, projekční plátno) včetně cateringového servisu (coffebreak + congresslunch). Ve spolupráci s autodromem Sosnová zajistíme kurzy bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů, čtyřkolek, školu smyku na závodním okruhu a jiné adrenalinové aktivity!?

Pension Fami*** Retro Design - aktivity:

Přímo před pensionem se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi volejbalovými dvorci, tělocvičnou, fitnessem, saunou a vířivkou. Dále je možné využít travnaté fotbalové hřiště 400 m, krytý bazén, aquapark s venkovním bazénem 300 m.

Za nepříznivého počasí je možné navštívit aquapark v České Lípě (15 min autem). K dispozici je zde plavecký bazén 25 m, zážitkový bazén s masážními tryskami, divoká řeka, tobogány + kamikaze, bublery, sauny a dětské brouzdaliště.

Další nabídka sportovních aktivit: Půjčovna až 35x horských kol, šlapadel, plachetnic, motokár, minigolf,  beachvolleyball, Junglgreek, rekreační rybolov, projížďka parníkem atd.

Projížďky na koních nabízí hřebčín v nedaleké obci Vrchovany jen 5 min autem od Máchova jezera!

Milovníci historie mohou navštívit Muzeum K.H.Máchy, hrad Bezděz, hrad Kokořín, skalní hrad Sloup, zámek Zákupy.

V zimě můžete využít krás zamrzlého jezera, za běžkovat si nebo zabruslit na největším kluzišti v Čechách. Lyžařský areál s technickým zasněžováním a noční provozem jen 30 min autem!

Lázeňské městečko Staré Splavy - MÁCHOVO JEZERO se nachází v okrese Česká Lípa na severu Čech a patří do euroregionu Nisa.

Máchovo jezero je jedním z nejnavštěvovanějších míst České republiky. V letní sezóně u Máchova jezera potkáte turisty z celé Evropy a díky své infrastruktuře si zde budete připadat jako na rivieře. Máchovo jezero je známe svými dlouhými písečnými plážemi a především aquparkem ve Starých Splavech. Máchovo jezero je bohaté na různé atrakce a zážitky jako jsou tobogány, projížďky parníkem, značené cyklostezky, rekreační rybolov, možnost zapůjčení plavidel v půjčovně u Máchova jezera jako jsou šlapadla, lodičky, plachetnice nebo si zahrát minigolf, golf, plážový (beach) volejbal, tenis a dokonce si třeba zajezdit na motokárách nebo si vyzkoušet „Jungle Greak“ (bláznivé lezení v korunách stromů).

Ubytování u Máchova jezera není jen lenošení na pláži ale také disco kluby, herny, kino a nepřeberné množství restaurací všech kategorií. Ubytování u Máchova jezera znamená aktivně prožitá dovolená!

mail

Doksy

Jarmilina stezka 231, Staré Splavy, 471 63

Telefon:+420 487 873 321
GSM:+420 602 331 106
E-mail:fami@volny.cz
Web:www.pension-fami.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 450 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové