Relax pension u Nosků

Relax pension u Nosků leží v klidné části obce Dolní Smržovka, v turistickém regionu Jizerské hory.

Relax pension u Nosků - ubytování:

V Relax pensionu u Nosků jsou k dispozici čtyři dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Parkování je v uzavřeném prostoru zahrady u pensionu. Zastávka ČD je vzdálena 200 m od pensionu, zastávka ČSAD 300 m.

Relax pension u Nosků - stravování:

Snídaně se podává rozšířená kontinentální a je zahrnuta v ceně ubytování. Hosté si mohou při objednání ubytování přiobjednat polopenzi. V přízemí pensionu se nachází jídelna a společenská místnost, která navazuje vstupem na letní terasu s grilem a následně k bazénu se solárním ohřevem, parkoviště. Je zde též otevřené ohniště, gril, a to vše v oplocené zahradě.

Relax pension u Nosků - léto:

V létě se v okolí pensionu nabízejí mnohé trasy pro pěší výlety a cykloturistiku, které vedou přímo kolem domu. K využití jsou nedaleké tenisové kurty (400 m).

Relax pension u Nosků - zima:

V zimě můžete z pensionu vyrazit na lyže. Nejbližší lyž. vlek Filip 1 km. Ski areál Tanvaldský Špičák je vzdálen 5 minut autem, Harrachov 18 km. Plavecký bazén s tobogány a kryté kluziště v Jablonci 10 km.

Relax pension u Nosků - další služby:

Celoročně jsou v pensionu k dispozici sauny, termální venkovní vířivka, masáže, lymfatická přístrojová masáž, anticelulitidní skořicové tlakové zábaly, regeneračně - relaxační rašelinové, bylinné, solné, hydromasážní a perličkové koupele, magnetoterapie a suché uhličité a koupele, oxygenoterapie.

Připraveny jsou některé programy, ale můžeme vytvořit program, který bude přímo pro vás s ohledem na zdravotní stav a vaše požadavky a vámi naplánovanou délku pobytu.

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka:

Pension je vhodný k relaxační dovolené. K výběru je zde velká spousta procedur, např. suchá vodní masáž (Aqua thermojet/30 min), koupele a zábaly apod.


mail

Smržovka

Okružní 1350, Smržovka, 468 51

GSM:+420 737 164 171
E-mail:nosek.ales@volny.cz
Web:www.pension-nosek.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
vnitřní bazen
sauna
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 4