Apartmány Kučerová

Penzion apartmány poskytuje kvalitní a příjemné ubytování v centru obce Bedřichov, v krásném prostředí regionu Jizerské hory.

Během pobytu je možné využívat společenskou místnost, ve které je televize se satelitním příjmem, posezení a společenské hry. V patře je umístěn kuchyňský kout pro ohřev jídel, vybaven je mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním sezením. Samozřejmou součástí penzionu je bezplatné WiFi internetové připojení.

V letním období je možné posedět na terase, k dispozici jsou gril i ohniště. Po dohodě lze zajistit stravování ve formě polopenze. Teplé dny jsou ideální na zchlazení se ve venkovním bazénu. V nabídce je také odložení kol i lyží ve vyhrazeném prostoru ubytování. Parkování vozidel je zajištěno přímo u objektu.

Ve volném čase je možné během zimy lyžovat v jen pár metrů vzdáleném Skiareálu Bedřichov. Nedaleko se nachází také Skiareál Severák nebo Skiareál Josefův Důl. 

V letním období si přijdete na své na koupališti u Doliny, zajezdíte si na bobové dráze v Janově nad Nisou nebo si jen tak vyjít na rozhlednu Královku. Jizerské hory jsou oblíbeným místem pro pěší i cykloturistiku.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
zahrada, terasa
venkovní bazén
sauna
půjčovna lyží
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 500 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: vícelůžkové
Počet vícelůžkových: 2

Ceník

Odkaz: https://www.megaubytko.cz/dagmar-kucerova-ubytovani?_ga=2.239289923.110170238.1607439822-253795628.1607439822#price-list