Penzion Chata Na Souši

Původní horská chata se nachází v hřebenové části jihovýchodních Jizerských hor. Poblíž přehrady Souš, v nadmořské výšce 815 m. V zimě je lyžařským rájem, v létě zase centrem aktivního odpočinku a oblíbeným turistickým cílem.

CHATA NA SOUŠI - vzhledem k atraktivní lokalitě a vybavení horské chaty je pobyt vhodný pro partu, větší skupiny osob, rodiny, školy v přírodě i školky, ozdravné pobyty, lyžařské kurzy, tábory, soustředění, školení, semináře, pobyty s cvičením, teambuilding, outdoorové aktivity a podobně.

V těsné blízkosti chaty se nachází lyžařský vlek, ke kterému od naší chaty dojedete na lyžích a z horní stanice vleku zase zpět - www.cerna-ricka.cz ,vedou zde udržované běžkařské tratě a v létě nepřeberné množství cyklostezek.

Náš penzion má 23 pokojů ( 4 x jednolůžkový, 14 x dvoulůžkový, 2 x třílůžkový, 2 x čtyřlůžkový a 1 x osmilůžkový). Většina pokojů má ještě pohodlnou přistýlku, takže celková kapacita je 68 lůžek. Sociální zařízení je sdílené na patře.

RESTAURACE - součástí chaty Na Souši je restaurace, která nabízí 50 míst a salonek s krbem, letní terasu 96 míst. Jsme pro vás připraveni zajistit a uspořádat různé akce: svatby, promoce, recepce, školení, kurzy a další. OTEVŘENO: ČT - NE:  11 - 19 hodin

OKOLÍ - přehrada Souš, horská obec Desná ( www.mesto-desna.cz),Protržená přehrada na Bílé Desné, vodopády na Černé Desné, Osada Jizerka, chata Smědava, Tanvaldský špičák - středisko sjezdového lyžování, Tanvald - průmyslové město na soutoku Desné a Kamenice, Hejnice, zámek Frýdlant, lázně Libverda a další.

mail

Desná

Soušská 610, Desná, 468 61

GSM:+420 704 011 088
E-mail:chatanasousi@seznam.cz
Web:www.chatanasousi.wz.cz

Cyklisté vítáni

ANO

Vybavení

společná koupelna
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
hřiště
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
bezbariérový přístup

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 490 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 68
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 1 lůžkových: 4
Počet 2 lůžkových: 14
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 1