Zimní park Bret – sport a relax

Dětský zimní park Bret se nachází v půvabném údolí Prkenný Důl a je součástí krkonošského města Žacléř. V zimním středisku naleznete dvousedačkovou lanovou dráhu, pomu, lanový vlek a pohyblivý pás pro nejmenší.

Sjezdovky jsou vhodné pro začínající a mírně pokročilé lyžaře. Při večerním lyžování si přijdou na své i zdatnější lyžaři. Tratě jsou zasněžovány systémem na výrobu umělého sněhu a upravovány rolbou. 

Dětský zimní park je prostor u lanového vleku (100 m) pro lyžaře začátečníky. Nachází se zde pohyblivý pás a gumové pomůcky s pohádkovými motivy pro nejmenší. Pravidelně se zde pořádají dětské dny plné her a sladkých odměn.

Ski škola
Lyžařská škola a škola snowboardu se opírá o absolventy FTVS a o učitele s kvalitní sportovní přípravou. Vyučuje se zde ve vlastní lyžařské aréně, která je určena jak pro ty nejmenší, tak ale pro ty co se v mládí lyžovat nenaučily. Dětská aréna je vybavená doplňky s různými motivy a děti se učí formou her jako ve školce. Nové metody výcviku a kamarádský přístup naučí malé lyžaře nemít strach a probudí v nich zájem o lyžování.

Snowtubing
Zábavná, bláznivá jízda na gumových kolech. Speciální vlek Vás sedící vyveze do sněhového koryta, kterým se po té řítíte, lehce adrenalinovou jízdou, klikatou dráhou dolů. Jedná se o zábavu jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší. Bezpečnost je při dodržení provozních pokynů zaručena. Až třímetrové ochozy v zatáčkách brání vyjetí z tratě.

Půjčovna
Můžete využít půjčovny letního a zimního sportovního vybavení dle nabídky v areálu (lyžařské a snowboardové, tenisové, horská kola). V letních měsících můžete využít tenisové kurty, přírodní i umělé koupání, kuželky, stolní tenis atd.

V areálu jste přímo uprostřed lesů, a přitom všude blízko. Je odtud kousek do Polska, 10 km do Trutnova, 15 km do Janských Lázní a 30 km do Pece pod Sněžkou. Stačí několik minut a jste na hřebenech Rýchor.


mail

Žacléř

Prkenný Důl 56, Žacléř, 542 01

GSM:+420 773 690 990
+420 734 314 531
E-mail:office@bretcz.cz
ski@bretcz.cz
Web:www.bretcz.cz
snowtubing
lyžařská škola
lyžařská škola
půjčovna lyží
parkoviště
občerstvení
noční lyžování
areál vhodný pro děti

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek
2/1
Dvousedačková lanovka
1