Snakesub - potápěčská škola

Potápěčská škola Snakesub nabízí širokou paletu kurzů a akcí určených zájemcům o potápění - zkušeným, pokročilým ale i začátečníkům. Firma se nachází v sousedství Centra Babylon v Liberci.

Hlavním krédem firmy Snakesub je: "Pod hladinu bezpečně a dobře vybaven, v doprovodu zkušeného potápěčského instruktora."

Potápěčská škola a výcvikové centrum Snakesub No.1086 patří roky mezi elitní školy potápění ve střední Evropě. Instruktoři potápění firmy Snakesub procházejí pravidelnými zdokonalovacími kurzy a podstupují náročné psychologické testy.

Snakesub s.r.o. nabízí komplexní potápěčské vzdělání od freedivingu až po technické potápění se do hloubek, jeskyní či pod ledem - včetně potápění za pomoci trimixových směsí či rebreatherů. V nabídce jsou i ochutnávky potápění pro úplné začátečníky. Možnost rekvalifikačních kurzů s názvem Instruktor potápění. Škola je držitelem certifikace MŠMT ČR pro výuku přístrojového rekreačního a technického potápění. Dále je vlastníkem licence Technical Training Facility And Blending Station IANTD # 1086. Instruktoři školy sbírají své zkušenosti po celém světě již od roku 1996.

Snakesub s.r.o. organizuje nebo zprostředkovává akce a zájezdy s potápěním - víkendové akce, které se konají po ČR, výjezdy na vzdálené lomy v Německu a v neposlední řadě i zájezdy po celém světě a expedice do atraktivních lokalit.


mail

Liberec

U Nisy 18 / 853, Liberec, 460 01

GSM:+420 603 493 584
E-mail:info@snakesub.cz
Web:www.snakesub.cz