Pension Jana, Mříčná

Pension Jana nabízí ubytování v obci Mříčná, na pomezí turistických regionů Český ráj a Krkonoše. Svojí jedinečnou polohou na klidném místě doslova vybízí k návštěvě Českého ráje a Krkonoš, a navíc možnost využití vyhřívaného bazénu nebo sauny. Pro děti je v penzionu Jana připraveno krásné dětské hřiště.

Pension Jana – ubytování:

Pension Jana nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a TV, s polopenzí a dalšími službami. Rodinný pension leží v klidném, romantickém prostředí venkova. 

Apartmán Blue: pro 2 až 6 ubytovaných osob – obývací pokoj, ložnice (2+2 lůžka), možná úprava na 2 ložnice (4+2 lůžka). Vybavení: koupelna, sprcha, WC, TV/SAT, lednice. Plocha 39 m2.

Apartmán Yellow: pro 2 až 5 ubytovaných osob – obývací pokoj, dvouložnicové apartmá (2+2 lůžka nebo 3+2 lůžka) s oddělenými ložnicemi. Vybavení: koupelna, sprcha, WC, TV/SAT, minibar. Plocha 34 m2.

Pokoj č. 3: pro 2 až 3 osoby – ložnice, sprcha, WC, TV. 

Pokoj č. 4: pro 2 osoby – ložnice, sprcha, WC, TV.

Pokoj č. 5: pro 3 až 4 osoby – ložnice, sprcha, WC, TV.

Úschovna kol nebo lyží. 

Pension Jana – stravování:

Ubytování je se snídaní (bohaté švédské stoly včetně teplých a studených nápojů) nebo s polopenzí – snídaně + večeře (menu o třech chodech, v sobotu grillpárty).

Restaurace a koktejl bar. 

Domácí česká kuchyně v restauraci s návazností na letní terasu vybavenou teakovým zahradním nábytkem a dalším barem, kde se připravují míchané nápoje. Za dlouhých večerů se zde topí v zahradním krbu a rádi vás zde uvítají každou sobotu na grillpárty s koktejlem, která je součástí programu polopenze. Každý zdejší host má u domu rezervované parkovací stání. Pro kvalitu ubytování je pro vás zajištěn pravidelný úklidový servis pokojů po–pá v ceně pobytu.

Pension Jana je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory, páry či soukromé akce. Vychovaný psík ve vaší společnosti je též zdejším hostem.

Pension Jana – aktivity:

Sauna a masáže: V pensionu je možno využít novou saunu s ochlazovacím bazénem včetně masáží a relaxační místností.

Krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, u bazénu venkovní bar, kde se připravují míchané nápoje. 

Pro nejmenší hosty je na zahradě za pensionem připraveno dětské hřiště s prolézačkou se skluzavkou a houpačkami. Hřiště je zvukově odděleno od zbytku pensionu. 

Máte-li rádi koně, v nabídce je možnost navštívit asi 1 km vzdálený ranč s chovem koní. Po dohodě vyjížďky na koni pro začátečníky i pokročilé. Možnost zajištění projížďky kočárem s odjezdem přímo od pensionu.

Okolí pensionu Jana nabízí množství sportovního a rekreačního vyžití. V letní sezóně lze využít řadu značených turistických cest a cyklotras a mimo jiné navštívit množství hradů, zámků a památek Českého ráje, Krkonoš a Podkrkonoší či Zoo Safari ve Dvoře Králové. Pro ty méně aktivní možnost relaxace jen tak u bazénu a na letní terase či procházky v lese za domem.


mail

Mříčná

Mříčná 46, 512 04

Telefon:+420 481 543 261
GSM:+420 777 113 399
E-mail:safar@pensionjana.eu
Web:www.pensionjana.eu

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
sauna
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
masáže, rehabilitace

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 750 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 17
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 2

Ceník

Odkaz: http://www.pensionjana.eu/o-pensionu/cenik/