Penzion a apartmány Eva

Penzion a apartmány Eva leží v Bedřichově v Jizerských horách. Penzion leží 600 m od ski areálu Malinovka. Zároveň je Bedřichov jedním z nástupních míst na Jizerské magistrále – několik desítek kilometrů upravované lyžařské stopy. Zároveň penzion Eva nabízí také ubytování v apartmánech.

Penzion Eva – ubytování

Penzion Eva nabízí ubytování s celkovou kapacitu 45 lůžek. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, WC a sprchy jsou společné. V penzionu je k dispozici jídelna s TV a připojením na internet Wi-Fi, která také slouží jako společenská místnost.  Parkování je zdarma přímo u penzionu. K dispozici je místnost pro uložení lyží, kol a stolní tenis. Penzion je nekuřácký. Stravování je nabízeno formou plné penze. Ubytování je ideální pro rodiny, větší skupiny a školy.

Apartmány Eva – ubytování

Apartmány Eva mají celkovou kapacitu 30 lůžek v pokojích s vlastním sociálním zařízením, předsíní a sušákem. v apartmánech se nachází jídelna vybavená televizí + SAT, připojení na internet Wi-Fi a barem, kde jsou teplé a studené nápoje k dispozici po celý den. K dispozici je také vyhřívaná lyžárna a parkování přímo před apartmány zdarma. Stravování je zajištěno formou plné penze, nebo po domluvě polopenze.

mail

Bedřichov

Bedřichov 1723, 468 12

GSM:+420 602 368 515
E-mail:zima@evapenzion.cz
Web:www.evapenzion.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 82
Celkový počet pokojů: 24
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 8
Počet 4 lůžkových: 16