Wellness - Lázně Libverda

Kromě léčebných procedur, které jsou zaměřené na pacienty s onemocněním srdce, krevního oběhu a pohybového aparátu, je areál Lázně Libverda vhodný i pro relaxační a wellness pobyty.

Wellness

Nedílnou součástí lázeňského života je také wellness. Dopřejte si chvíle blaženého pocitu a uvolnění, ponořte se do tajů exotických relaxačních rituálů a darujte si alespoň několik okamžiků, během kterých budete osvobozeni od svých problémů a starostí.

K procedurám používáme exklusivní a originální přírodní kosmetiku, pečlivě připravovanou dle starodávných asijských a oceánských receptur a která je dodávána přímo z ostrova Fiji a Malajsie.

Zpestřete si tak svůj pobyt některou z luxusních procedur – navštivte naše wellness centrum Jizera a nechte si své tělo hýčkat zkušenými páry rukou a na své tělo a mysl nechte působit účinky některé z naší pestré škály atraktivních masáží, koupelí, zábalů… Ve spojení se zdejší malebnou přírodou jste na nejlepší cestě, jak se od Vašich problémů odpoutat. 

 

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

Nabízíme vám lákavé relaxační a léčebné pobyty, během kterých sobě a svému tělu dodáte energii, blahodárný odpočinek a hlavně osvobození od svých starostí.

Pokud byste si ke svému pobytu chtěli dokoupit další procedury, můžete volit z těchto skupin:

Wellness procedury: masáže, tělové rituály, tělové peelingy, anticelulitidní ošetření, koupele, regenerační ošetření obličeje / rukou / nohou. 

Léčebné procedury: vodoléčebné procedury, masáže, rehabilitace, termoterapie, elektroléčba, kardiorehabilitace.  

Více informací o aktuálních wellness balíčcích v Lázních Libverda získáte na: 

Aktuální wellness pobyty v Lázních Libverda 

mail

Lázně Libverda

Lázně Libverda a.s., Lázně Libverda, 463 62

Telefon:+420 482 368 111
E-mail:rezervace@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz
Vybavení
solárium
sauna
masáže
fitness
parkoviště
Služby
instruktor
konzultace