Hotel Lesní Zátiší

Umístění hotelu je 400 metrů od kolonády v lázeňské obci Lázně Libverda, která se nachází v regionu Frýdlantsko. Hotel Lesní Zátiší je možné rezervovat v průběhu celého roku.

Hotel je po celkové rekonstrukci a standard ubytování je velmi vysoký. Samozřejmostí je ubytování s vlastním sociálním zařízením. Přímo před hotelem je pak možnost bezplatného parkování.

Hotel Lesní Zátiší - služby a vybavení :
TV-SAT, telefon na pokoji,  koupelna-WC, vysoušeč vlasů, minibar, parkoviště, Wifi. Trezor k dispozici na recepci i v pokoji. Telefony na pokoji, fax k dipozici na recepci. Kavárna Café Nový Dům se nachází 400m od hotelu. Terasa v hotelu Nový Dům, kde se nachází fitness centrum s výhledem na Jizerské hory. Konferenční místnost a vybavení pro školení, taneční parket v budově Clam-Gallasova Paláce.  Saunu je možno rezervovat ve Ville Friedland. Rehabilitační bazén na kolonádě. V areálu půjčovna sportovních potřeb – tenisové rakety a míčky, hole na minigolf , petánque, kuželky, aj. V Depandance Haná  úschovna kol nebo lyží.

Kreditní karty akceptovány.  Nekuřácké prostředí.  Doplňkové služby stravování, široká nabídka koupelí, masáží, zábalů atd. ve wellness centru Jizera a v ostatních objektech areálu lázní.

Pro své klienty připravujeme měsíční kulturní program, včetně nabídky výletů. 

mail

Lázně Libverda

Lázně Libverda 82, 463 62

Telefon:+420 482 368 101
E-mail:recepce@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, apartmá
Počet apartmá: 5

Mohlo by vás zajímat