Camp Pod lesem

Camp Pod lesem nabízí ubytování přímo u přírodního koupaliště Olešský rybník, který je využíván i ke sportovnímu rybolovu. Leží v nádherné rekreační oblasti České Švýcarsko v okrese Děčín, v obci Stará Oleška.

Celý areál campu Pod Lesem je oplocený, terén je rovný a travnatý. Okolní lesy jsou příležitostí pro vycházky s možností houbaření. Oblast Staré Olešky je ideálním startem pro cyklistické a pěší túry s vhodnými terény pro horolezectví na pískovcových skalách.

Camp Pod lesem - stravování:

Stravování je možné v místě - snídaně, večeře, jinak dle dohody. Není k dispozici kuchyňka pro rekreanty. Parkování v objektu u chatek nebo stanů.

Camp Pod lesem - vybavení:

Ubytování je zajištěné ve čtyřlůžkových chatách s palandami (stolek, dvě skříňky, el. zásuvka). V rekreačním areálu je přísně zakázáno používat elektrické vařiče, elektrická topná tělesa! Je povoleno používat vlastní varnou konvici, propanbutanový vařič, nebo gril na dřevěné uhlí. Sociální zařízení se nachází v centrální budově. K dispozici je velká společenská místnost sloužící i jako jídelna. Pro hosty je zajištěno občerstvení na baru s venkovním posezením.

Camp Pod lesem - poplatky:

lůžkoviny - jednorázový 50,- Kč
parkování - 30,- Kč/den

Vhodné pro rodinnou rekreaci a školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce. Těšit se můžete na milé přijetí, uvolněnou atmosféru, dobré pohoštění, radovánky se svými dětmi, nádhernou přírodu, letní výlety a pohodovou rekreaci.

Camp Pod lesem je charakteristický svým klidným a bezpečným prostředím k pohodovému odpočinku, bezpečnému skotačení dětí a sportovnímu vyžití.

Sportovní vyžití

koupání
jízda na koni
stolní tenis

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
směnárna
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
pitná voda
teplá voda
lednice

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
lůžkoviny

Parkování

Parkování
centrální parkoviště
parkování u chatky
parkování u stanu

Kapacita

Kapacita chatek: 112
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 28
Počet 4 lůžkových chatek: 28