Pension Heřman

Pension a kemp Heřman se nachází v podhorské obci Rudník v Krkonoších na trase Vrchlabí–Trutnov, u skiareálu Černý důl.

Pension Heřman stojí u silnice I. třídy mezi horskými rekreačními středisky Špindlerův Mlýn, Janské Lázně a Pec pod Sněžkou. Tato poloha je velmi výhodná, poskytuje možnost výletů do všech okolních středisek.

Pension a kemp Heřman – ubytování:

Pension disponuje ubytovací kapacitou 12 pokojů se 2, 3 a 4 lůžky.

Pokoje jsou vybaveny: 

  • koupelnou
  • WC
  • televizorem se satelitem 
  • ledničkou

Parkoviště před pensionem je dáno hostům bezplatně k dispozici . Možnost pronájmu 2 garáží za poplatek. Parkoviště je v nočních hodinách uzamykatelné závorou.

Psům je vstup do pensionu povolen.

Autokamp:  Kemp je v provozu od 1.4. do 31.10., zaručuje ideální podmínky pro letní i zimní turistiku. Nabízí 10 travnatých parkovacích ploch pro karavany s elektrickou přípojkou s proudovými chrániči (dle stanovených norem EU).

Kemp je vybaven společným sociálním zařízením na hotelové úrovni, jehož součástí je kuchyňka, pitná voda, sprcha s teplou vodou, WC, elektrická zásuvka a pračka. V kempu se také nachází krytý venkovní gril, kde můžete trávit svůj volný čas za každého počasí.

Děti se určitě nebudou nudit na dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami. Je možno využít i blízkých koupališť v obci Rudník (2 km), Čistá (3 km) nebo v Trutnově (20 km).

Hosté kempu mohou navštívit restauraci, která je přímo v areálu kempu. 

Další informace o kempu zde.

Pension a kemp Heřman – stravování: 

Restaurace pro 80 osob zařízená krásným rustikálním dřevěným nábytkem. Čeká na vás výborná kuchyně, profesionální gastronomický servis a příjemná atmosféra.

V letním období mohou návštěvníci využít zastřešenou letní terasu pro 32 osob.

Chcete uspořádat firemní školení, meeting, společenskou akci nebo rodinnou oslavu, můžete využít možnosti pronajmout si salónek pro 20 osob. Konferenční místnost lze dovybavit odpovídajícím technickým zařízením (televizor s domácím kinem, video, flip-chart, videoprojektor). Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
zahrada, terasa
venkovní bazén
parkoviště

Kapacita

Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové