Sportovní hala - Sportovní centrum Semily

Největším sportovištěm a dominantou celého komplexu Sportovního centra Semily je centrální víceúčelová hala. Umožňuje sportovní vyžití v celé škále míčových her.

Mezi základní vyznačená sportoviště patří centrální kurt pro volejbal a dva kurty treninkové, tenisový kurt, hřiště na floorbal, malou kopanou, házenou a košíkovou. Součástí vybavení jsou dva kurty na badminton, síť pro treninkové golfové odpaly.

Výkonné ozvučení a elektronická časomíra pro jednotlivé druhy sportů je samozřejmostí. Ozvučení je navíc koncipováno tak, aby bylo možné sledovat dění v centrální hale i na chodbách, ve společenské místnosti a v recepci. Centrálně umístěné kabiny rozhodčích umožňují komplexní přehled. Pro diváky je především určena galerie.

Část západní stěny je upravena pro zřízení cvičné horolezecké stěny. Centrální halu lze využívat i k dalším aktivitám, jako např. výstavy, firemní prezentace, prodejní trhy apod.

Celý prostor je vytápěn plynovými infrazářiči, přičemž přednastavený teplotní režim si aktivuje dle vlastní potřeby sám klient. Povrch hrací plochy je syntetický.

Vybavení a služby
parkoviště
šatny
WC / sprchy
WC / sprchy
občerstvení
půjčovna sportovního vybavení