BleskTaxi Liberec

Společnost Blesk taxi byla založena v roce 1996 a za dobu své existence si vydobyla své pevné místo v oblasti taxi přepravy v Liberci. Považuje se za spolehlivou, rychlou a solidní taxislužbu.

Blesk Taxi má jako jediná taxi služba v Liberci povolený vjezd přímo do areálu autobusového nádraží. Proto můžete využít jejich služeb, pokud chcete přivézt či odvézt přímo od autobusu.

Air port Taxi - pokud se chystáte na dovolenou a nemáte možnost vlastního odvozu nebo nechcete platit drahé parkovné, můžete využít služeb Blesk Taxi, kdy vás odvezou přímo k odletové hale či vás po návratu do Čech dovezou zpět.

Rodinné, firemní či jiné akce: nechcete -li shánět řidiče pro vámi pořádané akce, máte možnost využít služeb BleskTaxi, které zprostředkuje dopravu většího počtu lidí, kam jen si budete přát.

DR!NK SOS: Stalo se vám, že jste požili a rozmýšleli, jestli usednout za volant a riskovat ztrátu řidičského průkazu, či dopravní nehodu? Tento problém za vás vyřeší BleskTaxi. Přijede pro vás ne jeden, ale dva profesionální řidiči a odvezou váš vůz na určené místo, přičemž vy ho budete v bezpečí sledovat z vozu taxislužby. Taxa je účtována jako dvojnásobek běžné ceny.

Dětská autosedačka: Při přepravě dětí mimo město je nutné zajistit autosedačku, lze použít vaši vlastní, či s dostatečným předstihem (hodinu před jízdou) kontaktovat dispečink.

Stanoviště:

- tř. 1. Máje (Na Rybníčku) - exkluzivně
- nám. Dr. Edvarda Beneše (u hlavní pošty)
- Fügnerova
- autobusové nádraží - exkluzivně
- Barbar (ul. Barvířská) 

mail

Liberec

Vavřincův vrch 5 / 192, Liberec, 460 01

Telefon:+420 485 111 888
GSM:+420 602 460 047
+420 800 113 333
E-mail:radek.kriz@blesktaxi.cz
Web:www.blesktaxi.cz