Golf club Grabštejn

Jedno z golfových hřišť, která umožňují i úplným začátečníkům poznat taje golfové hry a začít ji aktivně provozovat, je golfové hřiště Grabštejn.

Hřiště se nachází v klidné lokalitě 20 km od Liberce v katastru obce Chotyně, poblíž hlavní silnice do Hrádku nad Nisou. Na hřišti je k dispozici půjčovna golfových potřeb a po dohodě je možné si zajistit i služby instruktora. Návštěvníci hřiště se mohou občerstvit na kryté terase s výhledem na hřiště nebo v klubovně golfového klubu.

Golfové hřiště Grabštejn nabízí možnost hry nejen zkušeným golfistům, ale i začátečníkům, kteří si chtějí golfovou hru teprve vyzkoušet. Klidné rodinné prostředí golfového hřiště s mnoha atraktivními místy v blízkém okolí je ideální pro odpočinek a relaxaci. V blízkých penzionech je možné si zajistit ubytování na víkend i na celou dovolenou. Nedaleká vodní nádrž Kristýna nabízí možnost koupání, provozování vodních sportů a plážového volejbalu. Dále je možné využít tenisových kurtů v Hrádku nad Nisou. Okolní příroda Lužických hor nabízí možnost atraktivních pěších a cyklistických výletů a to i do sousedního Polska a Německa.

Zájemcům o členství Golf Club Grabštejn poskytuje výhodné podmínky s množstvím cenových variant a slev pro individuální i rodinné členství. 

mail

Hrádek nad Nisou

Chotyně, 463 34

GSM:+420 607 932 216
E-mail:gcg@gcg.cz
Web:www.gcg.cz
Počet jamek
18
Vybavení
driving range
instruktor
pro shop
půjčovna
půjčovna
půjčovna
restaurace, občerstvení
restaurace, občerstvení