Hotel Žalý

Moderní horský Hotel Žalý je nejvýše položeným hotelem v obci Benecko, v regionu Krkonoše. Díky této lokalitě je předurčen k letnímu i zimnímu sportovnímu a rekreačnímu vyžití a k ubytování v bezprostřední blízkosti přírody.

Hotel Žalý – ubytování:

Vybavení pokojů – všechny pokoje hotelu Žalý mají vlastní soc.zařízení, TV+satelit, lednici, telefon,WIFI připojení. V hotelu jsou k dispozici dvou-, tří-, čtyřlůžkové pokoje, apartmá (ložnice, dvě pevná lůžka, obývací pokoj, až tři přistýlky).

Vybavení hotelu – finská sauna, infrasauna, masáže, venkovní bazén, ohniště, pro děti: herna, dětské venkovní hřiště, kryté pískoviště.

Sportovní vybavení: stolní tenis, kulečník, šipky, volejbalové, nohejbalové hřiště, půjčovna elektrokol, dětské venkovní hřiště, ruské kuželky.

Hotel Žalý – stravování:

Stravování a zábava je zajištěna v restauraci hotelu s kapacitou 140 míst a příjemným stylovým posezením. Součástí restaurace je i  místnost v horském stylu s kachlovými kamny. Připojení k internetu zdarma, formanka, taneční parket (živá i reprodukovaná hudba dle aktuální nabídky).

Hotel Žalý - aktivity:

Zimní období – upravované běžecké tratě začínají před hotelem, sjezdové tratě uměle zasněžované, různých délek jsou také v blízkosti, možnosti nočního lyžování, snowtubingu, sáňkování.

Letní období – značené cyklostezky malebnou krajinou Krkonošského národního parku, vyjížďky na koních, pěší turistika, dětské hřiště (houpačky, prolézačky), Lufťákova stezka, dětské ZOO hřště, In-line stezka, tenisové kurty 300 m.

mail

Benecko

Benecko 160, 512 37

Telefon:+420 481 582 100
GSM:+420 603 576 982
E-mail:recepce@hotelzaly.cz
Web:www.hotelzaly.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
tělocvična, fitness
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace
konferenční služby
směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 150
Celkový počet pokojů: 39
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 16
Počet 4 lůžkových: 19
Počet apartmá: 4