Biograf Český ráj

Nejmodernější jednosálové kino s tradicí od roku 1923.

Biograf Český Ráj je po své generální rekonstrukci 2017/2018 nejmodernějším jednosálovým kinem s tradicí od roku 1923. Exteriér byl citlivě a věrně zrekonstruován do podoby z let 1923. Interiér budovy ctí původní prvky biografu, které se dochovaly. Některé stavební prvky zůstaly původní a proběhla jeho repase tak, aby původní duch jednosálového tradičního biografu zůstal zachován.
Uvnitř biografu je moderní klimatizovaný kinosál se 153 místy včetně balkonu. Kinosál je vybaveni 3D objektovým zvukem DOLBY ATMOS a DCI projektorem s rozlišením 4K. Je možno promítat veškerý digitální obsah všetně analogové filmové 35mm kopie.  Kinosál je vybaven indukční smyčkou pro neslyšící. První tři řady v přízemí jsou vybaveny stolky zabudovanými v kinokřeslech a připojením 230V pro notebooky, které je možno použít při školeních a prezentacích. Pro školení a prezentace je sál pokryt WI-FI. Biograf disponuje audiovizuální místností pro různé využití. 
Více o historii biografu se můžete dočíst na oficiálních stránkách, kde naleznete i program.

Zakoupit vstupenky můžete on-line na webu, na pokladně před promítáním a nebo v Městském informačním centru v budově Jičínského zámku na Valdštejnově náměstí.
mail

Jičín

17. listopadu 47, Jičín, 506 01

GSM:+420 602 267 717
E-mail:miskovsky@kzmj.cz
groh@kzmj.cz
Web:www.biografjicin.cz