Centrum Panorama Varnsdorf

Ve zrekonstruovaném a znovu zprovozněném legendárním kině Panorama ve Varnsdorfu najdete panoramatické plátno, které je zárukou jedinečného zážitku.

Kino Panorama bylo ve Varnsdorfu zbudováno na přelomu 60. a 70. let minulého století v rámci boomu výstavby 70 mm panoramatických kin na našem území. Při jeho výstavbě byla použita zcela originální metoda závěsné střechy na ocelových lanech, která byla před tím použita pouze u jediné stavby na světě a sice olympijského stadionu v Mnichově. Kino bylo otevřeno v roce 1971 a pro nejbližší okolí se jednalo o opravdovou událost. Součástí komplexu s panoramatickým kinem byl i hotel, restaurace, vinárna a taneční sál.

Centrum Panorama ve Varnsdorfu je kino, které určitě již nyní stojí za návštěvu. Panoramatické plátno subjektivně působí při projekci širokoúhlého filmu až monumentálním dojmem, který nezažijeme v žádném ze současných ale ani bývalých pražských kin, včetně tolik vzpomínané legendární Alfy na Václavském náměstí. Celý objekt navíc vyzařuje velmi příjemnou atmosféru.

mail

Varnsdorf

Západní 2618, Varnsdorf, 407 47

GSM:+420 605 700 844
E-mail:info@centrumpanorama.cz
Web:www.centrumpanorama.cz