Pension Fuka

Rodinný pension Fuka je malý a útulný pension v klidném místě na slunné straně Špindlerova Mlýna, od jeho centra je vzdálen pouhých osm minut chůze. V blízkosti se nacházejí lanovky, aquapark, běžecké tratě, rozmanité turistické stezky a fitness zařízení.

Pension Fuka nabízí ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, s možností připojení na Internet (Wi-Fi) a minibarem.

Bohaté snídaně si vychutnáte v restauraci, kterou můžete využít i jako společenskou místnost. Připraví vám zde i balíček na túru a v zimě je možné si doobjednat večeře.

Na terase s výhledem na Krkonoše je Vám k dispozici gril a před pensionem ohniště k večernímu opékání vuřtů. Pro děti je připraveno dětské hřiště.
Pro motorkáře a cyklisty je možnost zdarma parkování v garáži.
Parkování na parkovišti přímo u pensionu Fuka je samozřejmostí. 

Rekreace a služby v okolí:

Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm celé řady turistických a cykloturistických tras. K nejnavštěvovanějším sportovním areálům patří skiareál Svatý Petr a Medvědín. Zde si přijdou na své všichni milovníci sjezdového lyžování od začátečníků až po nejnáročnější sjezdaře a snowboardisty. Špindlerův Mlýn a jeho okolí je ideální i pro běžkaře, kterým je k dispozici mnoho upravených běžkařských tratí. Kromě lyžařských a turistických možností však Špindlerův Mlýn nabízí i celou řadu dalších aktivit: jízda na bobové dráze, jízda na sáňkařské dráze, snowtubing, jízda na koni a v kočáře, rybolov v labských peřejích, tenis, squash, bowling, sauna, fitnes, masáže, solárium, adrenalinové sporty jako skálolezení, přemostění, slaňování a další. 

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 1

Ceník

Odkaz: http://www.fukapension.cz/ubytovani.aspx