Pension Jizerka

Pension Jizerka se nachází v Kořenově a je vhodný k trávení zimní i letní dovolené.

Penzion Jizerka se nachází v obci Kořenov, horském středisku na rozhraní Jizerských hor a Krkonoše, 4 km od Harrachova,110 km od Prahy a 30 km od Liberce. Pension nabízí ubytování pro 40 hostů ve dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí (za poplatek). Hostům nabízíme stravování formou polopenze. K dispozici je stylová restaurace pro 50 osob, v létě pak i venkovní posezení s ohništěm, grilem a travnatým hřištěm. Parkování osobních automobilů je možné i v zimním období přímo u pensionu. Do našeho pensionu si můžete přivézt i své domácí miláčky. 

Zimní aktivity

800 m od pensionu se nachází lyžařský vlek a sjezdovka vhodná i pro pokročilejší lyžaře, 400 m vzdálen dětský vlek 100 m dlouhý. Lyžařské areály v okolí: Harrachov 4 km, Paseky nad Jizerou 10 km, Rokytnice nad Jizerou 14 km, Desná 6 km, Tanvald 8 km. Ideální podmínky pro běžecké lyžování, napojení na Jizerskou magistrálu.

Letní aktivity

Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, možnost koupání přehrada a krytý bazén v Jablonci nad Nisou (20 km), Aquapark Babylon v Liberci (30 km), bowling v místě, minigolf v Příchovicích. Tipy na výlety: osada Jizerka, rozhledna Štěpánka, Mumlavský vodopád, Bozkovské jeskyně, Český ráj, sklářské muzeum v Harrachově, zoologická a botanická zahrada v Liberci, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem atd.

Autobusové spojení: zastávka Kořenov
Vlakové spojení: zastávka Kořenov

mail

Kořenov

Kořenov 762, Kořenov, 468 49

Telefon:+420 483 305 849
GSM:+420 602 141 717
E-mail:info@pensionjizerka.cz
Web:www.pensionjizerka.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 200 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové