Kněžická chalupa

Kněžická chalupa leží v nadmořské výšce 700 m n. m. mezi Vrchlabím a Beneckem uprostřed lesíků a pastvin. Je celoročně přístupná automobilem a parkovat lze přímo u objektu. V nejbližším okolí najdete lyžařské vleky, sedačkovou lanovku a rozhlednu Žalý. V chalupě kromě ubytování najdete také restauraci s klasickou českou kuchyní.

Kněžická chalupa – ubytování:

Kněžická chalupa nabízí ubytování v 7 pokojích, o celkové kapacitě 23 lůžek. Pokoje dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a jeden dvoupokojový pro 5 osob.

Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, WIFI připojení. 

Kněžická chalupa – stravování:

Citlivě zrekonstruovaná roubená hospůdka vás určitě bude bavit nejen svým interiérem, ale i pestrou nabídkou jídel. Můžete ocutnat vína od malých, léty prověřených vinařů a pivko Bernard je zárukou kvality. Kapacita restaurace 40 osob.

Kněžická chalupa je ideální místo pro pořádání různých oslav. Ať už se jedná o malou rodinnou oslavu nebo větší svatby. V teplých měsících je možné vaši akci uspořádat v nově opravené stodole.

Kněžická chalupa – okolí, aktivity:

Na Kněžickou chlupu můžete pohodlně dojít pěšky, dojet na kole, ale i autem. Z centra Vrchlabí je to pouhé 3 km.

V létě turistika a cykloturistika – trasy Benecko, Horní Mísečky, Špindlerův Mlýn, v blízkosti rozhledna Žalý (3 km),...  Pro děti jízda na koni – Turistická jízdárna Kněžice 

V zimě doporučujeme výlet se saněmi. V blízkosti upravené běžkařské tratě a skiareál Kněžický vrch, nedaleko skiareál Herlíkovice–Bubákov.
Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště

Doplňkové služby

snídaně
polopenze

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 500 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 23
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Ceník

Odkaz: http://www.knezickachalupa.cz/cz/cenik.html