Pension Pretty

Pension Pretty nabízí pohodlné a klidné ubytování v jednom z nejznámějších českých horských středisek Harrachov, v regionu Krkonoše.

Pension Pretty - ubytování:

V Pensionu Pretty jsou hostům k dispozici moderně zařízené dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a televizorem a satelitem. V letních měsících jistě hosté ocení venkovní posezení s krbem a ohništěm, a k tomu dobře chlazené pivo. Hosté mohou využívat i jiných služeb jako je solárium, sauna. K tomu se v celém objektu dá využít bezdrátového připojení k internetu. Penzion má vlastní parkování.

Pension Pretty - stravování:

Pro ubytované hosty je tu možnost stravování v příjemné a pohodlné restauraci s krbem a barem s pestrým výběrem všech možných alkoholických i nealkoholických nápojů. Hosté si mohou zvolit pobyt s polopenzí. Snídaně se podávají formou bohatého švédského stolu.

Pension Pretty - aktivity:

Pension Pretty najdete v klidné části Harrachova, v Anenském údolí, vzdáleném 500 m od sedačkové lanovky. V blízkém okolí se nacházejí lyžařské vleky, tenisové kurty, golfové hřiště, minigolf, bowling.

mail

Harrachov

Harrachov 501, 512 46

Telefon:+420 481 529 410
GSM:+420 602 440 395
E-mail:pension.pretty@seznam.cz
Web:www.harrachov.cz/pretty

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
gril, ohniště
sauna
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Přistýlky: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové