Hotel Příchovice

Horský hotel je situován na pomyslné hranici Krkonoš a Jizerských hor.

V těsné blízkosti hotelu se nachází známý lyžařský areál Kořenov-Rejdice. Bližší okolí protíná několik tras, které v zimním období ocení především běžkaři.

V létě je Kořenovsko oblíbenou destinací nejen pěších a cykloturistů, ale také motocyklistů, kteří zajisté ocení krásný povrch a mnoho klikatých zatáček. Ať přijedete obdivovat krásy Jizerek po vlastních, na kole, v autě či na motocyklu, náš hotel je vždy otevřen. Jizerské hory Vás vítají.

Hotel se skládá ze dvou budov. Budova Motorestu prošla v roce 2018 úplnou rekonstrukci tak, aby splňovala Vaše nejvyšší nároky na kvalitu ubytování a stravování. Všechny pokoje jsou vybaveny na nejvyšší úrovni se samostatným sociálním zařízením. Na vybraných pokojích je k dispozici trezor na cennosti a TV se satelitním příjmem.

Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi. Pro náročné klienty nabízíme apartmán s vybavenou kuchyňskou linkou a prostornou koupelnou s rohovou vanou. Parkování pro hosty hotelu zdarma.

K relaxaci můžete využít krytý bazén, vířivku pro 5 osob, saunu, fitness, masáže nebo můžete navštívit hernu s kulečníkem, šipkami, fotbálkem nebo si zahrát bowling na dvoudráze BOWAY bezšňůrové technologie a to vše v areálu hotelu. V hotelu najdete i infocentrum s nabídkou propagačních materiálů a suvenýrů. Naproti hotelu je půjčovna kol a lyží.

Na hlavní budově je restaurace otevřená celoročně a v zimní sezóně lze využít i druhou restauraci Bowling. Snídaně pro hotelové hosty je formou bufetu.


mail

Kořenov

Příchovice 600, Kořenov, 468 48

Telefon:+420 483 399 666
GSM:+420 736 666 600
E-mail:info@hotelprichovice.cz
Web:www.hotelprichovice.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
tělocvična, fitness
vnitřní bazen
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 104
Přistýlky: 5
Celkový počet pokojů: 36
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 2
Počet 2 lůžkových: 14
Počet 3 lůžkových: 10
Počet 4 lůžkových: 4
Počet vícelůžkových: 3
Počet apartmá: 3