Penzion Akron

Penzion Akron nabízí ubytování v klidné části města Tanvald - Žďár u silnice Desná - Albrechtice (500 m nad Desnou). Nejlepší přístup k penzionu je přes obec Desná v Jizerských horách. V případě příjezdu za pomoci navigace doporučujeme zadat adresu Tanvald, číslo popisné 106. Číslo popisné 106 sousedí přímo s penzionem Akron.

Penzion Akron - ubytování, stravování:

Hostům penzionu Akron jsou k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, rádiem a také jeden bezbariérový pokoj. Pro ubytované děti penzion nabízí dětské lůžko a pro nejměnší dětstskou postýlku. Celý objekt je nekuřácký. Dále je k dispozici stylová nekuřácká restaurace s letní terasou a domácí českou kuchyní. Letní i zimní ceny jsou uvedeny včetně snídaně. Vlastní nehlídané parkoviště. 

Penzion Akron - další nabídka:

Díky své poloze a vybavení je penzion Akron vhodný jak pro rodiny s dětmi (dva dětské koutky, pískoviště, houpačky, trampolína), tak i sportovní pobyty - turistika, cykloturistika, běžecké i sjezdové lyžování. Penzion lze využít nejen k individuální rekreaci, ale i pro podnikové akce a školení, pro skupinové pobyty nebo sportovní soustředění.

Dobrá dostupnost autem i v zimních měsících. V blízkosti vlakové a autobusové zastávky.

V okolí penzionu Akron je několik turistických, cykloturistických a běžkařských tras, lyžařských vleků. Včetně vyhlášeného lyžařského střediska Tanvaldský Špičák, sáňkařské a bobové dráhy ve Smržovce. Lyžařské středisko Desná - Parlament 1 km, lyžařská škola 1 km, lyžařské středisko Černá Říčka 1 km, koupaliště 1 km, Tanvaldský Špičák 2 km, krytý bazén 5 km, Lyžařský areál Harrachov 13 km, Bozkovské jeskyně 25 km, golfové hřiště Semily 25 km, Aquapark Babylon Liberec 28 km, ZOO Liberec 28 km. V blízkém okolí nachází rozhledny, muzea a další kulturní památky.
mail

Tanvald

Žďár 126, Tanvald - Žďár, 468 41

Telefon:+420 483 384 055
GSM:+420 603 878 957
E-mail:penzionakron@email.cz
Web:www.penzionakron.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
bezbariérový přístup

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
směnárna

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 320 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2