Autokemp Hamr na Jezeře

Autokemp Hamr na Jezeře poskytuje ubytování v krásném klidném prostředí borového lesa, poblíž Hamerského jezera v regionu Máchův kraj.

Autokemp Hamr na Jezeře - ubytování, stravování:

Lesní Autokemp Hamr na Jezeře se nachází poblíž Hamerského jezera (56 ha) v krásném a  klidném prostředí borového lesa. Sociální zařízení s teplou vodou v místě je samozřejmostí.

Hamerské jezero je od autokempu vzdáleno necelých 100 metrů a návštěvníci si mohou během letních dnů užívat vodní aktivity v čisté a průzračné vodě nebo relaxovat na písečné pláži, která je dlouhá téměř 300 metrů. Čistá voda v jezeře je udržována přirozeně, bez přítomnosti jakékoliv  chemie, pouze díky přírodním nedalekým prameništím s přirozenou regulací přítoku a odtokových poměrů. Díky tomu nevykazuje v letních měsících přítomnost tolika obávaných sinic.

Autokemp Hamr na Jezeře - aktivity:

Hamr na Jezeře vám nabízí ideální klidnou rodinnou dovolenou s možností koupání, vodních sportů, turistiky a cykloturistiky, rybaření, houbaření či horolezectví v Děvínském revíru.

V okolí kempu je možné navštívit řadu volně přístupných kulturních a přírodních památek. Za pozornost stojí zřícenina hradu Děvín či skalního hradu Stohánek, který byl sídlem zbojníků a poustevníků), dále Skalní divadlo (se Schwardswaldskou kamennou bránou - malou sestrou Pravčické brány), přírodní Chrastenský vodopád, Schachstain (ukázka dobývání železné rudy v Hamru se zachovalou původní šachtou), Malý a Velký Jelení vrch s úchvatným rozhledem do okolí, rašeliniště Černý rybník se spoustou chráněných rostlin a živočichů, vrch Stříbrník se šestibokými čedičovými hranoly, Široký kámen a další.

V okolí Hamru na Jezeře byl vybudován modrý turistický naučný okruh, spojující všechny přírodní památky v okolí. V sousední Stráži pod Ralskem je možno vyzkoušet vodní lyžování na závěsném vleku..

mail

Hamr na Jezeře

Školní ul., Hamr na Jezeře, 471 28

GSM:+420 724 807 593
E-mail:obec@obechamr.cz
Web:www.kemphamr.cz

Sportovní vyžití

koupání
rybaření
vodní sporty
plážový volejbal
tenis
stolní tenis
petanque
minigolf
půjčovna lodí

Vybavení kempu

Vybavení kempu
recepce
restaurace
elektřina
obchod
hřiště, sportoviště
dětské hřiště
ohniště
toalety
sprchy
pitná voda
teplá voda
bezbariérový přístup

Vybavení chatek

Vybavení chatek
elektřina
lůžkoviny

Parkování

Parkování
parkování u chatky
parkování u stanu

Kapacita

Kapacita chatek: 44
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 11
Počet 4 lůžkových chatek: 11