Penzion a hospůdka Křížky

Domácí pohoda na břehu Jizery. Vítejte v Českém ráji! Poklidná osada u řeky Jizery s názvem Křížky patří k obci Malá Skála a právě tady najdete náš rodinný penzion s malou hospůdkou.

Na okraji a přitom v centru dění

Na umístění našeho penzionu jsme právem hrdí. Stojí totiž přímo u řeky a známé cyklostezky Greenway Jizera. Pěšky, na kole nebo na koloběžce se snadno dostanete do centra Malé Skály a do obce Líšný. Opačným směrem, po proudu řeky Jizery, zase můžete splout do obcí Rakousy a Dolánky - oblíbených turistických cílů Českého ráje.

Křížky jsou zaručeně dobrým místem pro rodiny, skupiny přátel (cyklisté, vodáci, turisté), školní výlety, firemní setkání nebo rodinné oslavy. 

Co u nás najdete

 • Ubytování pro 39 osob
  Nabízíme ubytování v plně vybavených rodinných apartmánech pro 4 až 6 osob a ve vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 39 osob ve 2 apartmánech a 5 pokojích. 

 • Společenskou místnost
  Prostorná místnost s krbovými kamny, s výhledem do zahrady a k řece, nabízí místo pro školení, workshopy, firemní akce nebo svatební hostinu. Naleznete zde konferenční techniku (plátno, projektor, flipchart či hudební aparatura), samostatný bar s výčepním zařízením, obslužný pult pro catering a Wi-Fi.

 • Sezónní restaurace s moderně vybavenou kuchyní
  Stylově zařízená sezónní restaurace Křížky je příjemnou zastávkou pro všechny vodáky nebo ty, kteří zamířili na Greenway Jizera. Račte zaparkovat vaše kanoe nebo rafty, vstupte na naši zahradu a pokračujte rovnou za nosem. Pohodlně se usaďte na zahrádce nebo uvnitř hospůdky a ochutnejte něco z naší domácí kuchyně. Nabídneme vám jídla z denní nabídky, alkoholické i nealkoholické nápoje, domácí limonádu nebo zmrzlinu.


 • Velkou zahradu s posezením a s ohništěm

 • Parkování


 • Přírodní koupání v křišťálově čisté řece

 • Dětské prolézačky

 • Free Wi-Fi
Využijte služeb sítě půjčoven sportovního vybavení Sundisk family
Penzion Křížky je součástí sítě služeb SUNDISK family. Co to pro vás znamená? Můžete využívat slevy na všechny sportovní aktivity, které naše sportovně-rekreační areály nabízí. Patří sem největší půjčovna lodí na Jizeře Žlutá plovárna (kanoe, rafty, kajaky, paddleboardy), půjčovna koloběžek, lanové centrum a mnoho dalšího. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!
mail

Malá Skála

Křížky 273, Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
+420 775 580 398
E-mail:ubytovani@sundiskfamily.cz
Web:www.penzionkrizky.cz

Cyklisté vítáni

ANO

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
konferenční služby

Stravování

Vybavení podniku
terasa, zahrádka
parkoviště
wifi
akceptace zvířat

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 39
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 2
Počet apartmá: 2

Ceník

Odkaz: http://www.penzionkrizky.cz/cs/cenik.html