Penzion Neco

Penzion Neco nabízí příjemné ubytování rodinám s dětmi v apartmánech s kuchyňkou, nebo v pokojích se společným zázemím. Nachází se v centru obce Malá Skála, v malebném údolí řeky Jizery, v regionu Český ráj.

Penzion Neco - ubytování:

Penzion nabízí dva typy ubytování.

V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí (38 lůžek) s celkovou kapacitou 30 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, televizi a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Tři z apartmánů mají navíc balkon nebo terasu.

V přízemí najdete 38 lůžkové turistické pokoje s celkovou kapacitou 40 lůžek. Pokoje jsou jednoduše a účelně zařízeny, mají společné sprchy a WC. K dispozici pro hosty této části penzionu je malá vybavená kuchyňka (nádobí, vařič, lednice) a posezení.

Penzion Neco - další služby:

Hosté penzionu mají k dispozici velkou společenskou místnost (jídelnu) až pro 40 osob, bar (prodej nealkoholických nápojů, piva,vína, sladkostí, oříšků apod.), Wi-Fi, v klubovně stolní fotbálek, lezeckou stěnu, venkovní posezení na terase (možnost grilování nebo opékání buřtů, uhlí a dřevo zdarma k dispozici), dětské hřiště s houpačkami. Děti se zabaví i uvnitř penzionu, ve společenské místnosti je pro ty nejmenší uschováno nemalé množství hraček, pro větší společenské hry a karty. Parkování aut je možné na vyhrazeném parkovišti před penzionem.

Penzion Neco - stravování:

Bohatá bufetová snídaně je v ceně ubytování, polopenze je možná pro skupiny od 10 osob. 

Penzion Neco - aktivity:

Mezi další služby penzionu patří: příprava a realizace sportovních programů pro rodiny s dětmi i pro skupiny (skalní lezení, pěší a cyklistické výlety s průvodcem, kanoistika, lukostřelba, ... ), půjčovna a úschovna horských kol, zajištění dopravy minibusem nebo osobním vozem, pronájem společenské místnosti na pořádání oslav, večírků apod., zajištění cateringových služeb, zajištění pronájmu multifunkční haly a atletického stadionu.

V penzionu je k dispozici 30 kvalitních horských kol značky 4EVER s odpruženou vidlicí, 3 dětská kola a dětské sedačky. Ke každému kolu je v ceně půjčovného přilba, mapa s doporučenými trasami a zámek na kolo. 

Provozovatel:
Discovery Tours s.r.o.
150 00 Praha 5, Ostrovského 36B
IČO: 26171198, DIČ CZ26171198

mail

Malá Skála

Malá Skála 54, 468 22

GSM:+420 605 298 596
E-mail:info@penzionneco.cz
Web:www.penzionneco.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
konferenční služby
směnárna

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 350 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 70
Celkový počet pokojů: 7

Ceník

Odkaz: http://www.penzionneco.cz/cz/ceny