Paintball Liberec - strileni.cz - lesní hřiště Liberec

Paintballové hřiště v Liberci nabízí adrenalinové zážitky pro skupiny přátel, kteří chtějí společně a aktivně trávit volný čas. Paintballové hřiště Liberec je dalším zpestřením dovolené v Jizerských horách. Paintball je také ideální aktivitou pro podnikové teambuildingy a různé další pracovní kolektivy.

Paintball je moderní adrenalinový sport s neustále vzrůstající oblibou mezi ženami i muži všech věkových kategorií. Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole na stlačený vzduch nebo oxid uhličitý, které vystřelují želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem.

Při paintballu je nejdůležitější rychlost, postřeh, taktika, spolupráce a dobrá muška. Samotná hra se dá různě modifikovat a tak se nikdy nestává nudnou. Je tomu právě naopak, a pro spoustu hráčů se stává spíše jakousi drogou.

Nejen, že půjčujeme kvalitní poloautomatické (samonabíjecí) zbraně, které uspokojí i ty nejnáročnější střelce, ale hlavně můžeme zajistit různorodá hřiště od luk, polí a lesů až po staré haly a kravíny.

Přijďte si zahrát paintball na hřištích v okolí měst Mimoň, Liberec, či na vlastní Vámi určené lokalitě. Paintball můžeme navíc zorganizovat pro Vaši firmu či skupinu kdekoliv u Vás. Nabídneme Vám neuvěřitelně zábavné paintballové klání s různými bojovými scénáři. Samozřejmostí je zapůjčení kvalitního vybavení za bezkonkurenční ceny. Hrajeme s poloautomatickými a automatickými zbraněmi značek Tippmann a Spyder. K dispozici máme taktéž zbraně typu pump-action.

V ceně půjčovného je zapůjčení zbraně i s CO2, masky s termosklem, chrániče na krk a celoprstových rukavic. V případě potřeby je možno za mírný poplatek zapůjčit i maskáčový komplet. Vše co potřebujete jsou dobré boty a oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi. O vše ostatní jako např. paintballové hřiště, rozhodčí, instruktáž apod. už se postaráme! Nejlepší počet hráčů je 10 až 20 - menší či větší skupiny jsou samozřejmě po domluvě možné.

Samozřejmostí je FOTO A VIDEODOKUMENTACE ze hry zdarma!

Přijďte si s kamarády či kolegy zpříjemnit den a pořádně zvednout hladinu adrenalinu!

mail

Liberec

Roveň 48, Všelibice, 463 48

GSM:+420 722 265 455
E-mail:strileni@strileni.cz
Web:www.strileni.cz